Brazylijski zawodnik, Picone przed Pro Fight 7

Tym razem prezentujemy Wam rozmowę z pierwszym z zagranicznych zawodników, którego już za kilkanaście dni będziemy mogli oglądać podczas gali Pro Fight 7 w Barlinku. Gustavo Picone, bo o nim tu mowa, zmierzy się z Łukaszem Chlewickim.

Walczyłeś już w wielu krajach, teraz zawalczysz w Polsce jesteś z tego zadowolony?
Tak, jestem z tego faktu bardzo zadowolony, nie miałem okazji gościć w Polsce a z tego co słyszałem z opowieści mojego studenta i asystenta z Polski Pawła, Polska jest bardzo interesującym i pięknym krajem.

Miałeś okazję być już kiedyś w Polsce czy będzie to dla Ciebie pierwsza wwizyta w Naszym kraju?
Będzie to mój pierwszy raz jak wspominałem powyżej. Mam nadzieje ze przed lub po evencie trochę będę mógł pozwiedzać trochę wasz kraj.

Czy znasz jakiś polskich zawodników MMA?
Tak znam, miałem nawet okazje wlaczyć z zawodnikiem z Polski – Jędrzejem Kubskim. Świetny zawodnik i prywatnie bardzo przyjazny człowiek, miałem okazje nawet wypić z nim piwo na afterparty w Genewie hahaha. Dodatkowo walczyłem na eventach FILA w grapplingu i BJJ przeciwko polskim zawodnikom takim jak : Piotr Bagiński, Łukasz Bagiński czy Maciej Glabus.

Co wiesz na temat Polskiego MMA?
Przyznam ze wcześniej nie miałem pojęcia jaki jest poziom MMA w Polsce, w Europie. W Szwajcarii mieszkam od 4 lat i dopiero w tym okresie startując na różnych eventach wyrobiłem sobie zdanie na temat poziomu MMA w europie. Z tego co wiem Polska jest jednym z najmocniejszych krajów w MMA czy BJJ, dodatkowo praktycznie wszyscy są bardzo dobrze przygotowani fizycznie, siłowo.

Jak organizacja Pro Fight wypada na tle innych federacji dla których się biłeś?
Na to pytanie udzielę odpowiedzi po evencie 😉 myślę ze nie ma co wyprzedzać faktów 😉

Na jak długo związałeś się kontraktem z organizacją Pro Fight?
W tym momencie jestem związany kontraktem na jedna walkę, zobaczymy co przyniesie czas, najważniejsze aby obie strony były zadowolone.

Co wiesz o swoim przeciwniku Łukaszu Chlewickim?
Łukasz jest wymagającym przeciwnikiem, silny fizycznie co jest dosyć oczywiste patrząc na jego korzenie, wywodzi sie z Judo. Dodatkowo dobrze sobie radzi w stójce wiec myślę ze walka będzie bardzo interesująca i zapewnimy świetne widowisko .

W jakim klubie oraz z kim przygotowujesz się do tej walki?
Przygotowuje sie praktycznie tylko w swoim teamie : Octogen Team Luzern, mam parę brązowych pasów w BJJ , paru dobrych kick bokserów wiec mogę śmiało przygotowywać sie u siebie.

Podczas gali Pro Fight 7 dozwolone będą łokcie, stompy oraz soccer kicki, jak Ci się to podoba?
Bardzo mi sie podoba taka formuła walki. Nie jest to mój pierwszy raz. Walczyłem na podobnych eventach w Brazylii wiec jestem jak najbardziej na TAK. Dodatkowo nie oszukujmy sie ze jeszcze bardziej niż sami zawodnicy cieszą sie z tego faktu widzowie.

Chciałbym na sam koniec podziękować swoim nowym sponsorom z Polski , firmie Pit Bull, Dragon Sports i Trec Nutrition.
Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenie na gali, Ossss…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *