Brandon Gibson: Wysyłam Carlosa Condita na treningi do Tristar Gym

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

The Natural Born Killer będzie trenował z byłym rywalem.

Po czterech porażkach z rzędu, Carlos Condit (30-12, 7-8 w UFC) musi coś zmienić w swoich treningach jeśli jeszcze chce rywalizować w największej organizacji MMA na świecie. Dzisiaj w programie The MMA Hour jeden z trenerów Carlosa, Brandon Gibson, poinformował, że 34-latek przeniesie się do Kanady by trenować w klubie Firasa Zahabiego, Tristar Gym.

Wysyłam Carlosa Condita na treningi do Tristar Gym. On będzie trochę pracował z Rorym MacDonaldem i Firasem Zahabim, pomoże Rory’emu przed walką z Mousasim. Jestem szczęśliwy, że Carlos wyjedzie stąd, będzie miał nowy pogląd i nauczy się nowych rzeczy w nowej atmosferze i otoczeniu.

Condit i MacDonald walczyli podczas UFC 115, wówczas Kanadyjczyk kontrolował pojedynek przez większość czasu jednak pod koniec opadł z sił i został skończony ciosami na kilka sekund przed końcową syreną. Rewanżowe starcie było zaplanowane na galę UFC 158 jednak na drodze stanęła kontuzja Kanadyjczyka.

Teraz półśredni spotkają się ponownie, ale nie podczas rywalizacji.

Myślę, że Carlos i Rory już rozmawiali, była oferta a możliwość przyszła w odpowiednim czasie, trzeba było to wykorzystać.

MacDonald zawalczy podczas gali Bellator 206, 29 września. Rywalem Rory’ego będzie Gegard Mousasi a stawką pas wagi średniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *