Brak rygorystycznych testów antynarkotykowych głównym powodem odejścia Briana Stanna ze sportu

Amerykanin jest za zwiększeniem kontroli tego co przyjmują zawodnicy.

Były zawodnik wagi średniej a obecnie analityk stacji Fox, Brian Stann (12-6, 6-5 w UFC) dla UFC walczył przez 4 lata. Niespodziewanie szybko, bo już w wieku 32 lat odszedł całkowicie ze sportu. Nie dawno opowiedział o powodach takiej decyzji.

„Kwestia testów antynarkotykowych była głównym powodem mojego odejścia ze sportu.”

Były Marines stwierdził też, że UFC robi zbyt mało w celu zaostrzenia kontrol.
Ostatnio jednak odnotowano nie wielkie postępy w tej dziedzinie, bohaterowie walki wieczoru na UFC 172: Jon Jones i Glover Teixeira przeszli niezapowiedziane testy. Nie wiadomo czy takie kontrole będą miały miejsce w przyszłości.

Stann dodał też, że jest umówiony na spotkanie z Travis Tygartem, szefem Amerykańskiej Komisji Antydopingowej oraz Robertem Bennettem, nowym dyrektorem wykonawczym komisji sportowej stanu Nevada.

Po paru godzinach artykuł z wypowiedzią Briana Stanna został usunięty z FOXSports.com

5 thoughts on “Brak rygorystycznych testów antynarkotykowych głównym powodem odejścia Briana Stanna ze sportu

  1. Jak wyzej przedmowca
    @KondiCapi
    To tak jak ludzie mysla, ze tylko nienaturalnie zbudowany gosc stosuje koksy.Albo mysla, ze jest jeden badz dwa sterydy.

    Podejrzewam, ze z tymi prochami to juz jest jakas normalka. Taki JDS czy GSP dostali tak w leb, ze 3 rundy walki w ogole nie pamietaja, a chodzili jak roboty: pytanie retoryczne- czy to normalne?
    Ja Stannowi wierze

  2. Właściwie pobudzacze na pewno w pewien sposób pomagają. Ale z drugiej strony wyłączają sensowne myślenie, a w ten sposób gameplan. Trudno więc do końca zdefiniować. Ale fakt, mogą pomagać, macie rację. Tylko śmieszy mnie jak zawieszają kogoś za metabolity THC, to żałosne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *