Bracia Nogueira o nowym klubie, rewanżach, kontuzjach i przyszłości

(fot. prommanow.com)

Antonio Rodrigo Nogueira w rozmowie dla Inside MMA mówił nowym klubie w San Diego w którym trenują obaj bracia oraz o rodzinnej atmosferze.

Big Nog omawiał kwestie swojego stanu zdrowia oraz kontuzji, które ostatnio go nękają i ma nadzieję, że dobrze się przygotuje do walki w sierpniu podczas planowanej gali UFC w Brazylii.

Zapytany, czy jest ktoś z kim chciałby walczyć, Nogueira mówi, że chciałby rewanżu za przegraną walkę z Frankiem Mirem ponieważ nie był on w 100% formie z powodu zakażenia gronkowcem.

Dodał także, że chciałby dostać szansę walki z Brockiem Lesnarem po tym jak Junior Dos Santos go wykończy. Czuje, że jego styl walki pasuje do stylu ground and pound Brocka. Obecnie jednak jest bardzo podekscytowany walką Dos Santosa z Lesnarem i zapowiada, że będzie stał w narożniku „Cigano”.

Antonio Rogerio Nogueira w rozmowie z Ronem Kruck’iem mówił o swojej ostatniej przegranej walce z Philem Davisem i dzieli się przemyśleniami na temat dwóch ostatnich walk z trudnymi zapaśnikami.

Zapytany, czy nie jest już zmęczony ciągłym zestawianiem go  w walce z tak dobrymi zapaśnikami Lil ‘Nog mówi, że jest to nabycie doświadczenia, które przyda mu się w układaniu taktyki do następnych walk. Ameryka jest znana z bardzo dobrych zawodników, którzy świetnie sobie radzą w parterze i to pomoże mu się poprawić w tej płaszczyźnie walki.

Młodszy z braci Nogueira miał walczyć z Tito Ortizem w Fight Night w marcu ale Ortiz musiał się wycofać ze względu na rozcięcie głowy. Lil ‘Nog mówi, że walka między nim a Ortizem była zapowiadana już od dość dawna i ma nadzieję, że nadal do niej dojdzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *