Bonusy za UFC Fight Night 35

UFC Fight Night 35 przeszło do historii więc czas zobaczyć kto zgarnął bonusy w wysokości 50.000 dolarów.

Mimo, że aż osiem z dwunastu walk zakończyło się przez decyzję, UFC przyznało bonusy w wysokości 50.000 dolarów za nokaut i poddanie wieczoru oraz oczywiście walkę wieczoru. Zobaczmy więc kto zgarną dodatkową kasę.

Fight of the Night: Yoel Romero w walce z Derekiem Brunsonem, którego pokonał przez TKO (uderzenia) w 3:23 minucie trzeciej rundy.

Knockout of the Night: Luke Rockhold za pokonanie Constantinosa Philippou w 2:31 minucie pierwszej rundy.

Submission of the Night: Cole Miller w walce z Samem Sicilia po duszeniu zza  pleców w  1:54 minucie drugiej rundy.

Dla Yoela Romero, który poprawił swój rekord w UFC do 3-0, jest to pierwszy bonus za walkę wieczoru. Nie ulega wątpliwości, że dla Dereka Brunsona była to sroga porażka, który przyjął serię mocnych ciosów oraz kilka niepotrzebnych łokci na korpus zanim sędzia przerwał pojedynek.

Luke Rockhold wygrał pierwszą walkę w UFC zdobywając jednocześnie bonus za nokaut wieczoru. Jest również pierwszym zawodnikiem, który pokonał Constantinosa Philippou przed czasem.

Ostatni bonus za poddanie wieczoru powędrował do Cole Millera, który po przejściu do kategorii piórkowej zaliczył drugie poddanie i zdobył po raz czwarty nagrodę za poddanie wieczoru.