Bójka Sonnena i Wanda czyli zapowiedź TUF: „Brazil 3”

Do sieci trafiła pierwsza króciutka zapowiedź TUF: Brazil 3, w której możemy zobaczyć bójkę trenerów: Chaela Sonnena i Wanderleia Silvy.

Dana White słusznie stwierdził, że nawet nie musi promować tego sezonu, bo temat sprzeda się sam, wnioskując z antypatii, jaką żywią do siebie obaj zawodnicy.

14 thoughts on “Bójka Sonnena i Wanda czyli zapowiedź TUF: „Brazil 3”

  1. Sonnen powiedział że jest za wycofaniem TRT. Mimo, że to stosował. Ciekawe czy jak będzie walczył z Brazyli to wezmie TRT. Jak skorzysta to jego słowa nic nie znaczą. Poeczkam i zapamiętam o co dzisiaj powiedział. No i czy brak TRT da przewagę dziadkowi Wandowi.

  2. Nie oglądałem tego tufa ale czy UFC pozwoliłoby na coś takiego? Na bujke w ich studiu ? W UFC wystarczy, że coś powiesz nie tak i musisz wszystko odkręcać i przepraszać żeby cie nie wywalili (ostatnio np. Matt Brown) a tu taka akcja? Sorry ale niechce mi się w to wierzyć przy polityce jaką prowadzi UFC. Stawiam na czystą reżyserke tej „akcji”.

  3. to machnięcie Wanda wygląda bardziej jak próba sprzedania liścia, niż normalny cios, ale co tam, jest jakaś akcja przynajmniej 😉

    btw. a ja stawiam na znajomość ortografii Luma 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.