Bobby Green wypadł z rozpiski UFC 276, Donald Cerrone wziął walkę z Jimem Millerem

Kowboj ma wrócić do klatki już za nieco ponad tydzień.

W ubiegłą sobotę Donald Cerrone (36-16 2 NC, 23-13 1 NC w UFC) miał walczyć z Joe Lauzonem (28-15, 15-12 w UFC) podczas gali w Austin jednak ostatecznie walka została odwołana na godziny przed rozpoczęciem eventu.

Na szczęście dla Amerykanina, szybko znalazła się okazja na walkę w zastępstwie a Kowboj w przeszłości wielokrotnie udowadniał, że branie walk z małym wyprzedzeniem nie stanowi dla niego problemu. Z rozpiski UFC 276 wycofał się Bobby Green (29-13-1, 10-8-1 w UFC) a zamiast niego, z Jimem Millerem (34-16 1 NC) zawalczy właśnie Cerrone. Taką informację podała stacja ESPN a następnie także portal MMAFighting.com.

Pojedynek odbędzie się w limicie kategorii półśredniej i będzie rewanżem za walkę z 2014r., podczas której Donald znokautował rywala efektownym wysokim kopnięciem.

Cerrone ma za sobą fatalną passę aż sześciu kolejnych występów bez wygranej. Amerykanin ostatnie zwycięstwo zanotował jeszcze w 2019r. gdy na przestrzeni pięciu rund wypunktował Ala Iaquintę.
Miller w ciągu ostatniego roku zanotował dwa zwycięstwa, przez nokauty Jim odprawił Ericka Gonzaleza i Nikolasa Mottę. W ten sposób 38-latek powrócił do zwycięstw po przegranych z Vincem Pichelem i Joe Soleckim.

Gala UFC 276 odbędzie się 2 lipca w Las Vegas, w walce wieczoru Israel Adesanya podejmie Jareda Cannoniera w obronie pasa kategorii średniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *