Blagoy Ivanov vs. Josh Copeland i Jason High vs. Mike Ricci na World Series of Fighting 31

themmacorner.com
themmacorner.com

Walka o pas wagi ciężkiej w karcie czerwcowej gali.

Wczoraj organizacji World Series of Fighting 31 ogłosiła 2 pojedynki, które znajdą się w karcie gali oznaczonej numerem 31. W rywalizacji o pas wagi ciężkiej Blagoy Ivanov (13-1 1 NC) podejmie Josha Copelanda (12-3, 0-2 w UFC) zaś Jason High (19-5, 2-2 w UFC) zawalczy z Mikem Riccim (11-4, 1-2 w UFC) w limicie wagi lekkiej.

Po przegranej z finale turnieju wagi ciężkiej dziesiątej edycji Bagata opuścił organizację Bellator i podpisał kontrakt z organizacją World Series of Fighting, w której stoczył już 2 zwycięskie boje: z Smealinho Ramą oraz Derrickiem Mehmenem.

Copeland pod szyldem WSoF stoczył jak na razie 1 pojedynek, na gali oznaczonej numerem 29 wypunktował Mike’a Hayesa. Wcześniej – na gali EFN – Amerykanin został poddany przez Vitaly’ego Minakova.

Od czasu zwolnienia z UFC High stoczył tylko jeden bój, podczas gali WSoF 25 Jason w II rundzie znokautował Estevana Payana.

Ricci ostatni raz walczył w listopadzie zeszłego roku kiedy to wysokim kopnięciem znokautował Joe Condona. Wcześniej Mike walczył pod szyldem organizacji Titan FC, w której wygrał 2 pojedynki.

Gala WSoF 31 odbędzie się 17 czerwca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *