Bjorn Rebney zwolniony ze stanowiska dyrektora Bellatora

Dziś rano informowaliśmy o tym, że najprawdopodobniej szykuje się zmiana na stanowisku prezesa organizacji Bellator jednak sprawy potoczyły się o wiele szybciej.

Dotychczasowy szef drugiej największej organizacji MMA – Bellatora, Bjorn Rebney został zwolniony a wraz z nim szef działu operacyjnego Tim Danaher. Informacja ta pochodzi z oświadczenia prasowego Spike TV.

Poniżej oświadczenie Bjorna Rebney’a

„Z przykrością informuję, że opuszczam firmę, której byłem założycielem. Jestem dumny z tego, że udało mi się urzeczywistnić swoją wizję – kwitnący biznes z dystrybucją telewizyjną do ponad 140 krajów na całym świecie, partnerstwo z jednym z największych gigantów rozrywki oraz wachlarzem sponsorów i partnerów strategicznych. To był wspaniały okres ponad ośmiu lat tworzenia, rozwoju i sukcesu. Będzie mi brakowało odważnych, silnych i oddanych zawodników których miałem przyjemność promować. Będzie mi także brakować niezwykle pracowitego zespołu, który stał się moją rodziną przez te wszystkie lata. Viacom, Tim i ja mieliśmy inne poglądy na temat strategii Bellatora, ale Tim i ja życzymy im jak najlepiej.”

Jak dotąd, Viacom nie przedstawił jeszcze zastępstwa ale mówi się, że może nim być założyciel nieistniejącej już organizacji Strikeforce – Scott Coker.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.