BJ Penn wygląda na małego

“Wygląda na to, że jego siła wzrosła, a on wygląda na małego. Jestem gotów na pięć pięciominutowych rund, a jutro wieczorem zobaczymy czy on też. Poświęciłem dużo więcej niż BJ. BJ może i zrobił dużo, żeby się przygotować do tej walki, ale wątpię, że zrobił więcej niż ja. Jestem gotowy.”

– mówi po ważeniu przed UFC 101 kandydat numer jeden na mistrza wagi lekkiej, Kenny Florian. “Ken Flo,” który wygląda jakby się wyssał, twierdzi, że “Prodigy” prawdopodobnie nie przygotowywał się tak bardzo jak on do walki o tytuł mistrza wagi lekkiej. W międzyczasie, Penn trenował w Kalifornii z guru siły i wytrzymałości, Marvem Marinovichem, żeby się przygotować do walki. Czy to tylko samomotywacja Floriana, czy Penn rzeczywiście nie zrobił wszystkiego, co mógł, żeby sobie poradzić z Bostończykiem?

5 thoughts on “BJ Penn wygląda na małego

  1. Ja tam stawiam na BJ. Gada i odwala dużo głupot przed walkami, ale przed GSP nieźle walczył. GSP udowodnił, że jest mistrzem półśredniej, ale myśle że królem lekkiej BJ pozostanie, bo właśnie w 155 dobrze mu szło 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *