Bigfoot odpowiada na komentarze Josha Barnetta

(foto: tatame.com)

Josh Barnett jest bardzo barwną postać w świecie MMA i słynie z tego, że lubi mówić co mu ślina na język przyniesie tym samym  nie hamuje się ze swoimi cynicznymi i opryskliwymi komentarzami. Barnett ostatnio skomentował rozmiary i wrażliwość Antonio Silvy mówiąc:

„Więc Bigfoot Silva uważa, że jestem arogancki ponieważ nie staram się zostać jego najlepszym przyjacielem? Nie wiedziałem, że gigantyzm sprawia, że ludzie są też tacy wrażliwi”

Na odpowiedź Bigfoota nie trzeba było długo czekać:

„Akromegalia rzeczywiście sprawia, że jestem bardziej wrażliwy, ale wrażliwy na dupków! Nabijasz się z mojej choroby co tylko potwierdza moją opinie o tobie! Ktoś musi zamknąć tą twoją wielką gębę i to będę ja! Przy okazji zamykania ci gęby, zamknę też oczy! Oczywiście jeśli dasz rade przejść przez swoją następną walkę. Jeśli nie, to widocznie to koniec dla ciebie! Ty tylko starasz sie promować swoja osobę poprzez gadkę, bo w zasadzie nigdy nie walczysz!

6 thoughts on “Bigfoot odpowiada na komentarze Josha Barnetta

  1. obraził, nie obraził, ale to silva zaczął żalić się mediom, że barnett nie chce się kumplować – wydaje mi się, że to jego prywatna sprawa, z kim chce się zadawać a z kim nie, nie zawsze w pracy ma się samych kolegów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *