Big Nog nie chce walki z Cro Copem

(foto: mmaspark.com)

Stwierdzenie, że wszyscy zapaleni fani MMA pamiętają walkę pomiędzy Antonio Rodrigo Nogueirą, a Cro Cop’em zapewne nie byłoby wyolbrzymieniem. Obaj weterani posiadali kiedyś statusy gwiazd, jednak z biegiem czasu ich lata świetności, zarówno jak wyżej wymienione statusy zanikały. Dziś, ani Nogueira, ani Cro Cop nie są w świetle jupiterów, a młode pokolenie fanów MMA zapewne nie wiele wie o toczonych przez nich wojnach.

Jakiś czas temu mówiło się o tym, jakoby UFC miało zestawić te dwie wygasające gwiazdy w pojedynku. Istnieje możliwość, że byłby to ostatni pojedynek Cro Copa, który od dłuższego czasu zapowiada swoje odejście. Jednak Antonio Minotauro Nogueira nie chce walczyć z Mirkiem w jego ostatnim pojedynku. Wygląda na to, że Nogueira wolałby zmierzyć się z Schaubem.

„Wolałbym walczyć z Brendanem Schaubem. Myślami jestem w tej walce i mam nadzieję, że odbędzie się ona w Brazylii. Zwycięstwo przeciwko Schaubowi to będzie to będzie mój wielki powrót i ustawi mnie ponownie w pozycji do walki o tytuł.”

6 thoughts on “Big Nog nie chce walki z Cro Copem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *