’Big Country’ użyje swoich gabarytów żeby pokonać Stefana Struve

(mmamania.com)

„Treningi w Country Club są dobre. Przygotowania na walkę ze Stefanem są interesujące. Najlepsze w tej walce jest to, że w mma nigdy nie wiadomo, jak to wszystko się potoczy. Mam zamiar pokonać Struve moimi gabarytami. Wygrał 3 z 4 swoich walk w UFC, więc jest świetnym przeciwnikiem.”

Zwycięzca The Ultimate Fighter (TUF) 10 Roy Nelson mówi o swojej walce ze Stefanem Struve na UFC Fight Night 21. Biorąc pod uwagę tuszę Nelsona, i wysokość Struve, wygląda na to, że zwycięzca będzie musiał wykorzystać swoje „naturalne dobra” żeby wygrać. Czy „Big Country” użyje swojej masy, żeby pokonać Struve w parterze, czy może „Skyscraper” (drapacz chmur – przyp. red.) wykorzysta swój niesamowity zasięg, żeby wypunktować w stójce byłego mistrza IFL?

5 thoughts on “’Big Country’ użyje swoich gabarytów żeby pokonać Stefana Struve

  1. z tym, że Holender mimo swoich znakomitych warunków, to nie jest specjalnie dobry uderzacz i zdecydowanie lepiej czuje się w parterze, więc walka prędzej czy później przeniesie się na tą płaszczyznę, a Roy moim zdaniem jest sporo lepszym chwytaczem niż jego rywal

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *