Bibiano Fernandes będzie bronił tytułu w walce z Reecem McLarenem na ONE Championship 50: Age of Domination

Suhaimi Abdullah/Getty Images
Suhaimi Abdullah/Getty Images

Grudniowa gala ONE Championship 50: Age of Domination zyskała własnie drugą walkę, której stawką będzie tytuł mistrzowski.

Pasa mistrzowskiego w wadze koguciej będzie bronił Bibiano Fernandes (19-3), który zmierzy się z pretendentem Reecem McLarenem (9-3). Gala odbędzie się 2 grudnia w Manili na Filipinach. Drugą walką o pas na tej gali będzie pojedynek w wadze ciężkiej między mistrzem Brandonem Vera (14-7) i niepokonanym pretendentem Hidekim Sekine (7-0).

Dla 36-letniego Brazylijczyka Bibiano Fernandesa będzie to już piąta z rzędu obrona tytułu mistrzowskiego i zarazem próba przedłużenia serii zwycięstw do dwunastu. Wywodzący się z Jiu Jitsu Fernandes ma na swoim koncie tytuły mistrza DREAM w wadze piórkowej oraz koguciej. W swojej ostatniej walce bardzo szybko bo w pierwszej rundzie poddał przez kimurę Kevina Belingona.

Rywalem mistrza będzie 25-letni Australijczyk Reece McLaren, który stoczy swoją trzecią walkę w organizacji ONE Championship. W debiucie pokonał w trzeciej rundzie przez duszenie zza pleców Marka Striegla, a w ostatniej na punkty wygrał z Muinem Gafurovem. Aktualnie „Lightning” posiada cztery wygrane walki z rzędu.

Oprócz tego ogłoszono dodanie do gali walki w wadze średniej między Leandro Ataidesem (8-3) i Mohamedem Alo (10-10). Poniżej aktualna karta walk.

Walka o tytuł wagi ciężkiej
265 lbs.: Brandon Vera vs. Hideki Sekine

Walka o tytuł wagi koguciej
135 lbs.: Bibiano Fernandes vs. Reece McLaren

Główna karta
145 lbs.: Rafael Nunes vs. Mark Striegl
125 lbs.: Geje Eustaquio vs. Toni Tauru
155 lbs.: Honorio Banario vs. Rajinder Singh Meena
145 lbs.: Edward Kelly vs. Sunoto Peringkat
105 lbs.: Jenny Huang vs. April Osenio
125 lbs.: Danny Kingad vs. Eugene Toquero
125 lbs.: Sim Bunsrun vs. Liu Peng Shuai
135 lbs.: Xie Bin vs. Mario Satya
185 lbs.: Mohamed Ali vs. Leandro Ataides

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *