Benson Henderson vs. Adam Piccolotti i Phil Davis vs. Liam McGeary na Bellator 220

Mocne starcia dołączyły do rozpiski kwietniowej gali.

Wczoraj portal sherdog poinformował o nowych walkach w karcie gali Bellator 220. W limicie wagi lekkiej Benson Henderson (26-8, 11-3 w UFC) podejmie Adama Piccolottiego (11-2) zaś w kategorii półciężkiej Phil Davis (19-5 1 NC, 9-3 1 NC w UFC) po raz drugi w karierze podejmie Liama McGeary’ego (13-3).

Henderson miał ciężki początek rywalizacji w klatce Bellatora – wygrał tylko jedną z czterech walk. Teraz Benson ma za sobą passę dwóch zwycięstw po pokonaniu Rogera Huerty i Saada Awada.

Piccolotti walczy na galach Bellatora od 2015r., w tym czasie stoczył dziewięć pojedynków, w których odniósł siedem zwycięstw. Teraz Adam ma za sobą zwycięstwa w walkach z Carringtonem Banksem i Jamesem Terrym.

Davis i McGeary walczyli podczas gali Bellator 163 – wówczas Phil pokonał rywala na punkty i odebrał mu pas kategorii półciężkiej. 34-latek stracił go już w I obronie na rzecz Ryana Badera. Później Phil pokonał Leonardo Leite i Lintona Vassella a także dość niespodziewanie uległ Vadimowi Nemkovowi. McGeary w ostatnim czasie walczy w kratkę, wygrane w starciach z Brettem McDermottem i Muhammedem Lawalem 36-latek przeplótł porażkami w rywalizacjach z Lintonem Vasselem i Vadimem Nemkovem.

Gala Bellator 220 odbędzie się 27 kwietnia w San Jose. W walce wieczoru Rory MacDonald zmierzy się z Jonem Fitchem w ćwierćfinale turnieju wagi półśredniej.

One thought on “Benson Henderson vs. Adam Piccolotti i Phil Davis vs. Liam McGeary na Bellator 220

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *