Ben Rothwell chce walki z Andreiem Arlovskim lub Juniorem dos Santosem

foxsports.com
foxsports.com

Big Ben zmierza po titleshota.

Ben Rothwell (35-9, 5-3 w UFC, #8 w rankingu UFC) jest w UFC od 2009r. i początkowo nie wiodło mu się szczególnie dobrze, ponieważ wygrane przeplatał z porażkami. Aż do walki z Brandonem Verą, która zapoczątkowała passę trzech kolejnych zwycięstw przed czasem. Amerykanin uważa, że teraz jest o jedną wygraną walkę od pojedynku o pas.

Jestem w tym sporcie już długi czas i to się składa. Myślę, że potrzebuję jeszcze jednej wygranej zanim zawalczę o pas. Tak, więc dajcie mi Andreia Arlovskiego lub Juniora dos Santosa a ja udowodnię moją sprawę.

Wszyscy słyszeli mnie pytającego o Arlovskiego i jeśli nie mogę go dostać, oczywiście chciałbym Juniora dos Santosa. On nie walczy od grudnia. Są dwa powody, przez które go nie wyzwałem – mówiłem, że chcę nr 1 rankingu tak, więc Junior dos Santos był pierwszy i go wyzywałem. Ale on mówił, że jest kontuzjowany i później płakał, ponieważ nie podobało mu się, że Alistair go wyzywał, ponieważ on był kontuzjowany. Więc ja zostawię Cię w spokoju kolego, Andrei i ja będziemy walczyć.

Ale teraz nagle Fabricio wygrywa i Junior mówi: ’Jestem zdrowy!. Ok, dobrze, możesz ze mną walczyć. Travis Browne i Cain, każdy z tych sześciu zawodników to dobre walki ale oni są po porażce i generalnie to jest wygrana kontro zwycięstwo.

Póki co nie wiadomo jak dalej potoczą się losy Bena aczkolwiek mało prawdopodobnym jest by Rothwell w kolejnej walce mierzył się z Juniorem dos Santosem.

8 thoughts on “Ben Rothwell chce walki z Andreiem Arlovskim lub Juniorem dos Santosem

  1. boze jak ja nie lubie takich zawodników jak on tylko jesc potrafi i nic wiecej niech nawet nie startuje do juniora bo go zabije zresztą chce by z nim walczył to wybije mu z głowy mma od wygranej z Alim troche mu sie w głowce poprzewracało ali zle to rozegrał gosc nawet nie ma kondycji na 3 rundy nie mówiąc juz o 5 rundach polecam obejrzec walke z Cainem i co z nim zrobił

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.