Ben Henderson vs. Rafael dos Anjos na UFC Fight Night Tulsa

Pojedynek w wadze lekkiej będzie głównym wydarzeniem wieczoru.

Ben Henderson (21-3, 9-1 w UFC, #1 w rankingu UFC) oraz Rafael dos Anjos (21-7, 10-5 w UFC, #5 w rankingu UFC) walczyli 11 dni temu na UFC Fight Night w Albuquerque. Obaj zakończyli pojedynki na swoją korzyść przed czasem. Ben Henderson w IV rundzie poddał Rustama Khabilova a Rafael znokautował Jasona Higha.

Ben i Rafael zmierzą się na gali UFC Fight Night 23 sieprnia w Tulsa w stanie Oklahoma. Zwycięzca pojedynki na pewno mocno przybliży się do walki o mistrzowski pas wagi lekkiej który obecnie dzierży Anthony Pettis.

3 thoughts on “Ben Henderson vs. Rafael dos Anjos na UFC Fight Night Tulsa

  1. Benson jak wygra to powinien dostać walke o pas, to już bedzie jego trzecia walka od utraty pasa, każdy inny były mistrz dostałby po 1, maksymalnie 2 wygranych title shota. Nick Diaz to nawet po przegranej walce dostał!

  2. Ridge hahahaha masz halucynacje czy co ? Mistrz wygrywajacy splitem walki , ktore w rzeczywistosci przegral ( dobra wiem ,raz Edgarem wyraznie przegral raz wygral , z Melendezem ledwo co do przodu a z Thompsonem to juz werdykt w 2 strony mogl isc) Nie jest przekonywujacy , nie ma instynktu zabojcy . Dwie wtopy z Pettisem i to duze , to jest najlepszy zawodnik ? Jest jednym z najlepszych ale Pettisa nie przejdzie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.