Ben Askren zasugerował kolejną walkę? Zapytał Georgesa St-Pierre o wiosenną pogodę w Montrealu

Ben Askren mimo zakończenia kariery w MMA, zasugerował swoim ostatnim wpisem na Twitterze, że gdyby trafiła mu się walka z kimś takim jak mistrz wagi średniej UFC Georges St-Pierre, to rozważyłby powrót.

Askren ma się bardzo dobrze kończąc swoją zawodową karierę w MMA, pozostając niepokonanym oraz jako jedyny mistrz wagi półśredniej organizacji ONE Championship.

Jak się jednak okazuje, jeśli pewien posiadacz tytułu UFC w wadze średniej byłby skłonny przyjąć walkę w Oktagonie z Askrenem, to ten na pewno zdecyduje się wrócić do rywalizacji.

Askren zakończył karierę w piątek 24 listopada, wygrywając pojedynek w pierwszej rundzie przez TKO z Shinyą Aoki na gali ONE Championship 66: Immortal Pursuit. Na Twitterze Askren wskazał jednak, co dokładnie skłoniłoby go do kontynuowania rywalizacji. Mowa oczywiście o walce z Georgesem St-Pierre do którego Askren wysłał zapytanie dotyczące wiosennej pogody w Montrealu.

„Georges, jaka jest wiosną pogoda w Montrealu? Słyszałem, że jest to dobry czas na sprawdzenie twoich prawdziwych umiejętności w sztukach walki.”

Askren, który skończył w tym roku 33 lata, stoczył w swojej zawodowej karierze 18 walk nie odnosząc ani jednej porażki, mając jedynie jedną walkę nierozstrzygniętą z Luisem Santosem w 2015. Ben Askren odszedł z Bellatora jako panujący mistrz wagi półśredniej w 2013 roku, podpisując kontrakt z największą azjatycką organizacją ONE Championship.

W swojej karierze, Askren pokonał takich zawodników jak obecny mistrz Bellatora Douglas Lima, Lymana Gooda, Agilana Thani i Shinyę Aoki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.