Ben Askren twierdzi, że mistrzowska era Conora McGregora bezpowrotnie minęła

Chris Unger/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Dwaj zawodnicy UFC ponownie mieli sobie coś do powiedzenia w mediach społecznościowych, po tym jak Ben Askren wystrzelił serią wpisów na temat Irlandczyka na Twitterze. Conor McGregor odpowiedział, ale ponownie nadział się na kontrę.

Ben Askren zareagował na komentarze Conora McGregora, który po wygranej walce Khabiba Nurmagomedova z Dustinem Poirierem na UFC 242, zażądał pojedynku rewanżowego z mistrzem w Moskwie. Ponadto McGregor lekceważąco odniósł się do propozycji Poiriera w kwestii rewanżu.

Oto, jak Askren skomentował wypowiedzi McGregora:

„Nie chcesz, aby Khabib rozbił cię ponownie. Weź walkę z Dustinem i bądź szczęśliwy. I bądź milszy dla starszych ludzi”.

Askren przedstawił również różnicę między jego prośbą o rewanż z Jorge Masvidalem, a żądaniami McGregora dotyczącymi rewanżu z Nurmagomedovem.

„Zostałem trafiony przez 1 zbłąkany cios. Lekcja odrobiona i już się nie powtórzy! [Conor McGregor] dostał lanie przez 18 minut od Khabiba i będzie się tak działo prawie za każdym razem”.

W kolejnym wpisie, Ben Askren odniósł się do wątpliwej jego zdaniem motywacji Conora McGregora do dalszej rywalizacji.

„Bądźmy poważni, [Conor McGregor] zarobił zbyt wiele pieniędzy, aby kiedykolwiek mieć chęć trenować na poziomie mistrza świata. Nie jest coraz młodszy, te czasy już minęły. Pozostały tylko „dni chwały” i gorące powietrze”.

Tweety Bena Askrena skłoniły Conora McGregora do dosyć lakonicznej odpowiedzi, co jest dosyć zaskakujące.

„Dlaczego jesteś taki poważny?”

W odpowiedzi, Ben Askren napisał kolejny komentarz do byłego mistrza wagi piórkowej i lekkiej UFC.

„Niektórzy z nas wykonują prawdziwą pracę zarobkową. Nie paradują jak pijany dupek bijący starszych ludzi i rozdeptujący telefony jak rozkapryszone dziecko. Czekam na chaotyczną odpowiedź.”

Ben Askren nawiązał do dwóch incydentów z udziałem Conora McGregora. Pierwszy dotyczy zajścia w barze w Dublinie, w którym McGregor uderzył starszego mężczyznę za odmowę napicia się jego whiskey. Incydent z telefonem miał miejsce kilka miesięcy wcześniej przed jednym z nocnych klubów na Florydzie, kiedy to jeden z fanów zrobił zdjęcie McGregorowi. Irlandczykowi się to nie spodobało, przez co roztrzaskał jego telefon o ziemię.

Aktualnie Ben Askren jest zestawiony do walki z Demianem Maia na gali UFC Fight Night 162 w Singapurze, podczas gdy Conor McGregor wciąż nie ma zaplanowanej walki, ale mimo to, chce rewanżu z Khabibem Nurmagomedovem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *