Bellator zakontraktował 24 nowych zawodników!

Już od dłuższego czasu druga największa organizacja MMA na świecie, Bellator pozyskuje nowych zawodników, ale jeszcze nigdy nie zdarzyło się, by kontrakty podpisało aż 24 nowych zawodników!

Pozyskanie tylu zawodników wiąże się z zainaugurowaniem serii walk w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Europie Zachodniej. W związku z tym, Bellator podpisał kontrakty z zawodnikami z tych właśnie regionów o czym możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie prasowym:

Bellator ogłosił podpisanie kontraktów z 24 brytyjskimi i irlandzkimi zawodnikami, aby wzmocnić skład w związku z rozwojem organizacji w tych regionach, zgodnie z już ogłoszonymi planami zorganizowania wyjątkowej serii walk, która odbędzie się w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Europie Zachodniej.

Warto wspomnieć, że były mistrz dwóch kategorii BAMMA, Terry Brazier, zwycięzca TUF: The Smashes wagi lekkiej Norman Parke, znany irlandzki lekki Paul Redmond, niepokonany reprezentant SBG Ireland Kiefer Crosbie i 27-letni weteran TUF Richie Smullen, są jednymi z wielu nazwisk zakontraktowanych na wiele walk w organizacji Bellator.

„Rozwój organizacji Bellator w Wielkiej Brytanii i Irlandii od dawna jest dla nas priorytetem – powiedział prezes Bellatora, Scott Coker. Dodawanie nowych talentów, a także uznanych zawodników z regionu do naszej listy odgrywa kluczową rolę w tym, że możemy podjąć kolejne kroki na tym rynku. Nasi fani w Wielkiej Brytanii i Irlandii mogą spodziewać się znacznie silniej zaznaczonej obecności Bellatora i mogą być pewni, że w niedalekiej przyszłości zobaczą najlepszych wojowników MMA z Europy Zachodniej w klatce Bellatora.”

Bellator już wcześniej organizował gale w Wielkiej Brytanii i Irlandii, w tym w Londynie, Dublinie, Belfaście i Newcastle. W dniu 25 maja odbyła się historyczna gala  Bellator 200 w The SSE Arena na Wembley. Na tej gali wśród innych znakomitych zawodników swoje pojedynki stoczyli Michael „Venom” Page, Linton Vassell, Aaron Chalmers i Mike Shipman.

Lista zawodników zakontraktowanych przez Bellatora:

Kategoria lekka:

Terry Brazier (10-1; Anglia)
Pedro Carvalho (8-3; Portugalczyk rywalizujący w Irlandii)
Constantin Gnusariev (1-0; Mołdawianin rywalizujący w Irlandii)
Luka Jelcic (10-3; Chorwat rywalizujący w Irlandii)
Charlie Leary (15-9-1; Anglia)
Lewis Long (16-5; Walia)
Norman Parke (25-6-1, 1 NC; Irlandia Północna)
Myles Price (10-7, Irlandia)
Paul Redmond (14-8; Irlandia)
Daniele Scatizzi (9-4; Włoch rywalizujący w Irlandii)
Sam Slater (2-0; Irlandia)
Richie Smullen (3-1-1; Irlandia)
Tim Wilde (12-3; Anglia)

Kategoria półśrednia:

Ruben Crawford (16-3; Niemiec rywalizujący w Irlandii)
Kiefer Crosbie (4-0; Irlandia)
Walter Gahadza (17-3; Anglia)
Richard Kiely (2-1; Irlandia)
Ion Pascu (18-8; Rumun rywalizujący w Irlandii)
Jim Wallhead (29-11; Anglia)

Kategoria piórkowa:

Dylan Logan (2-3; Irlandia)
Nathan Rose (6-1; Anglia)

Kategoria średnia:

Claudio Conti (7-5-2; Włoch rywalizujący w Irlandii)
John Redmond (7-13; Irlandia)

Kategoria musza kobiet:

Antonela Orlic – (debiut zawodowy; Chorwatka rywalizująca w Irlandii)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *