Bellator rozdziela rewanż Tyrella Fortune i Tima Johnsona na dwie walki z nowymi rywalami

Fot. Bellator

Pierwotnie zaplanowany rewanż na gali Bellator 277 zaplanowany na 15 kwietnia w San Jose w Kalifornii, między Tyrellem Fortune i Timem Johnsonem został rozdzielony przez organizację i obydwaj zmierzą się z różnymi przeciwnikami.

W poniedziałek oficjalny przedstawiciel Bellatora poinformował, że Fortune (11-2 MMA, 11-2 BMMA) zmierzy się z niepokonanym prospektem wagi ciężkiej Stevem Mowrym (10-0 MMA, 6-0 BMMA), a Johnson (15-4 MMA, 3-4 BMMA) zmierzy się z pretendentem Lintonem Vassellem (21-8 MMA, 10-5 BMMA).

31-letni Fortune będzie chciał się odbić po listopadowej porażce przez niejednogłośną decyzję z Vassellem. Przegrana przerwała jego passę trzech zwycięskich walk.

Mowry, 29-latek, w końcu będzie miał okazję zmierzyć się z pretendentem z najwyższej półki. W swojej dotychczasowej karierze Mowry zaliczył 10 skończeń, w tym sześć przez poddanie i cztery przez uderzenia.

36-letni Johnson po porażkach z Fedorem Emelianenko i Valentinem Moldavsky’m chce wygrać po raz pierwszy od trzech walk.

38-letni Vassell w ostatnich walkach nabrał rozpędu. Od czasu przejścia do wagi ciężkiej w 2019 roku, Vassell ma bilans 3-1 i ma na koncie trzy zwycięstwa z rzędu nad Sergeiem Kharitonovem, Ronnym Markesem i Tyrellem Fortune w walce co-main event gali Bellator 271.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *