Bellator podpisuje umowę z niepokonanym zawodnikiem

Człowiek, który najbardziej znany jest z tego, że pokonał samego Fedora Emelianenko w sambo, pojawi się w zawodach Bellator Fighring Championships. Przedstawiciele organizacji ogłosili, że Blagoi Ivanov (8-0 MMA, 0-0 BFC) podpisał umowę i niedługo będzie walczył po raz pierwszy w Stanach Zjednoczonych.

„Blagoi jest świetnym nabytkiem dla naszej wagi ciężkiej”, powiedział CEO Bellator Bjorn Rebney w dzisiejszej oficjalnej publikacji.”Przynosi ze sobą niesamowite umiejętności sambo, do tego rozwija swoje ręce z jednymi z najlepszych w tym biznesie.”

24-letni Bułgar trenuje obecnie z Shawn’em Tompkins’em w Las Vegas TapouT gym. Rywalizując zawodowo od 2005 roku, najbardziej uznawaną walką w jego karierze MMA
jest zwycięstwo przez niejednogłośną decyzje nad Kazuyuki Fujita w Sierpniu 2009 roku. Jednak największą sławę przyniosło mu zwycięstwo nad Emelianenko w półfinałach mistrzostw świata w sambo w 2008 roku.

„Nie mogę się doczekać na szansę, aby pokazać co potrafię fanom oglądającym Bellator na MTV2 w całych stanach” powiedział Ivanov. „Już bardzo ciężko przygotowuję się do mojej pierwszej walki dla Bellator’a”

„Moim głównym celem jest walka z Cole Konrad’em o mistrzostwo wagi ciężkiej. Moją misją jest zostanie mistrzem Bellator’a, i tak zamierzam zrobić.”

Dokładna data debiutu Ivanov’a pod szyldem Bellatora, nie jest jeszcze znana.

3 thoughts on “Bellator podpisuje umowę z niepokonanym zawodnikiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *