Bellator ogłosił turniej Grand Prix wagi półśredniej!

Fot. Bellator

Organizacja Bellator ogłosiła wspaniałą wiadomość dla wszystkich fanów MMA, ponieważ od września startuje kolejny turniej Grand Prix, tym razem w kategorii półśredniej.

Szef Bellatora Scott Coker ogłosił na łamach LATimes.com, że 29 września w SAP Center w San Jose w Kalifornii odbędzie się pierwsza runda ośmioosobowego turnieju wagi półśredniej.

Pojedynki w rundzie otwarcia nie są jeszcze ustalone, a prezydent Bellatora, Scott Coker, powiedział serwisowi MMAjunkie, że wbrew raportowi The Times „jeszcze żaden z zawodników nie został zaproszony do udziału w turnieju.” Tutaj robi się ciekawie, ponieważ The Times wymienił nazwiska kilku topowych zawodników organizacji, którzy mieliby wystąpić w turnieju, a są nimi Paul Daley (40-16- 2 MMA, 6-3 BMMA), Michael Page (13-0 MMA, 9-0 BMMA),  byli mistrzowie Douglas Lima (29-7 MMA, 11-3 BMMA) i Andrey Koreshkov (20-2 MMA, 11 -2 BMMA).

Na tej samej gali na której ma się odbyć pierwsza walka turniejowa, obecny mistrz wagi półśredniej Rory MacDonald (20-4 MMA, 2-0 BMMA) ma stanąć do pojedynku o pas wagi średniej z mistrzem Gegardem Mousasi (44-6-2 MMA, 2-0 BMMA). Według The Times, po tej walce, MacDonald miałby dołączyć do turnieju wagi półśredniej, ale dopiero w 2019 roku.

Zgodnie z poprzednimi raportami, na wrześniowej gali ma dojść do czwartego pojedynku między Quintonem Jacksonem (37-13 MMA, 4: 2 BMMA) a Wanderleiem Silvą (35-13-1 MMA, 0-1 BMMA).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.