Bellator idzie do sądu w sprawie Quintona „Rampage” Jacksona

Quinton Jackson Bellator

Bellator ogłosił wczoraj, że złożył pozew sądowy i nakaz zatrzymania występu Quintona Jacksona na kwietniowej gali UFC 186.

Po trzech walkach dla Bellatora, Jackson zrezygnował z dalszej współpracy i ponownie ma zamiar wrócić do UFC, by 25 kwietnia zawalczyć w Kanadzie z Fabio Maldonado.

Według komunikatu wysłanego przez Bellatora, „Rampage” ma jeszcze trzy walki zapisane w kontrakcie, który łącznie obejmuje sześć walk na wyłączność. To oznacza, że Quinton nie może walczyć dla innych organizacji.

Poniżej komunikat Bellatora:

„Dziś, Bellator MMA był zmuszony udać się do sądu w celu powstrzymania Quintona „Rampage” Jacksona przed stoczeniem pojedynku w konkurencyjnej organizacji Ultimate Fighting Championship (UFC) w dniu 25 kwietnia. Jackson, który stoczył tylko trzy walki z sześciu ustalonych w kontrakcie ma zakaz startowania w innych organizacjach. Nasz pozew o wydanie nakazu – złożony w Chancery Division of the Superior Court w Burlington County, New Jersey – ma na celu nakłonienie Jacksona do wypełnienia zobowiązań zawartych w kontrakcie. Będziemy pracować nad tym, aby jedna z naszych gwiazd MMA ponownie walczyła dla Bellatora.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *