Bellator 36 wyniki

W turnieju wagi lekkiej Bellatora wystąpił zawodnik Gracie Barra Bastion Tychy – Marcin Held. Wyniki w dalszej części wpisu.

Niestety Marcin przegrał swoją pierwszą walkę w organizacji Bellator. Walka dość szybko przeniosła się na ziemie gdzie Marcin próbował zaatakować dźwignią na nogi, niestety Mike Chandler zdołał wyswobodzić się z dość mocno „zapiętej” próby dźwigni. Dalej nastąpiły ataki Chandlera z góry i liczne próby poddań Helda. Chandler zdołał przy próbach kończeń Helda dość mocno kontrować uderzeniami z góry. Wyraźnie silniejszy fizycznie Chandler próbuje duszenia trójkątnego rękami, przechodzi gardę i zapina bardzo mocno technikę kończącą – sędzia przerywa walkę, gdy Marcin widocznie „odpływa” po duszeniu.

Pozostałe wyniki turnieju wagi lekkiej:

Patricky Freire pokonał 'Razor’ Rob McCullough przez TKO 3:11 Runda 3
Toby Imada pokonał Josh Shockley przez submission  1:19 Runda 1
Lloyd Woodard pokonał Carey Vanier przez TKO  :46 seconds of Runda 2
Mike Chandler pokonał Marcin Held przez poddanie  3:56 Runda 1

Pozostałe walki:

Chad Leonhardt pokonał Kelly Leo przez TKO (poddanie z narożnika) po 2 rundzie
Kevin Aguilar pokonał Matt Hunt przez TKO  3:02 Runda 1
Booker Arthur pokonał Javone Duhon przez poddanie się zawodnika (uderzenia) at 2:31 Runda 2

9 thoughts on “Bellator 36 wyniki

  1. Cóż pojedynek mężczyzny z chłopcem. Marcin pokazał się z bardzo dobrej strony, ale wieku nie przeskoczy. Przeciwnik sporo silniejszy, co dało się zauważyć w czasie walki.
    Wszystko jeszcze przed Marcinem.

  2. Held pokazał się z bardzo dobrej strony!! Wydaje mi się że jego czas jeszcze nadejdzie bo na razie starsi zawodnicy mogą przewagę mieć na sile fizycznej- Held jest jeszcze młody. Ale oby tak dalej!!!

  3. dlaczego dobrze się zaprezentował? bo złapał nogę? przecież przegrał przez poddanie. nie można za dużo słodzić, nie życzę mu broń boże źle, ale Marcin – weź się kurna do roboty, bierz się za zapasy i SIŁA SIŁA SIŁA!!

  4. Ty sie pseudo fanie zamknij
    Zapewne 10sek bys z nim nie wytrzymal ale do krytykowania go to pierwszy. Przegral bo przeral, trudno tak bywa. Ma chlopak dopiero 19 lat wiec ma duzo czasu by podszlifowac swoje zapasy i inne umiejetnosci.

  5. ZAPEWNE NIE, a krytyka jest potrzebna tak samo jak pochwały. podniecasz się jakbym napisał „Held jest skreślony, niech zrezygnuje z MMA ja bym na jego miejscu poddał Chandlera latającym trójkątem”. wypij piwo i się zluzuj chłopaku

  6. Daw co ty się produkujesz wogóle ? Nie wytrzymał by znim 10 sekund ? To oznacza że nie ma prawa go ocenić ? Na tej zasadzie to Borek też ma nie oceniać piłkarzy bo sam by na boisku nie wytrzymał ? Kostyra też ma nie oceniać bokserów bo sam by z nimi nie wytrzymał 10 sekund ? Przegrał tak bywa , ma 19 lat ? Czyli jak przegra teraz nastepne 5 walk to też powiesz że bywa i ze ma tylko 19 lat i to dlatego ? Fakt jest taki ze przegrał z jakimś no namem i to w 1 rundzie więc chyba mozna go ocenic negatywnie czy masz inne zdanie ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *