Będzie kara dla Jonesa i Cormiera?

espn.go.com

W zeszłym miesiącu podczas pierwszego staredown’u Jona Jonesa i Daniela Cormiera, wywiązała się między zawodnikami jedna z największych bójek w historii MMA.

Pierwszą ofiarą tej bójki był dyrektor PR UFC Dave Sholler, który został poturbowany zanim Jon Jones dopadł Daniela Cormiera i obrzucił go ciosami.

Ariel Helwani w programie UFC Tonight powiedział, że Nevada Athletic Commission poprosiła obu zawodników by stawili się na spotkaniu zaplanowanym w najbliższy wtorek 23 września.

Jones i Cormier mieli pierwotnie zmierzyć się 27 września na gali UFC 178 jednak plany pokrzyżowała kontuzja kolana Jonesa. Walka została przełożona na 3 stycznia na UFC 182.

9 thoughts on “Będzie kara dla Jonesa i Cormiera?

  1. ooo ludzie…. za chwile to za krzywe spojrzenie się będą czepiać. A temu Shollerowi to nic się nie stało, został odepchnięty i tyle go tam widzieli, więc nie przesadzajmy z tym poturbowaniem. Moim zdaniem jak takie zachowania by się powtarzały, to tak, należy coś z tym robić, ale jak taka sytuacja ma miejsce raz na kilka lat no to nie przesadzajmy…

  2. Nic im nie zrobią bo liczy się kasa a oni dają duże przychody i tyle w temacie. Jakby nawet komisja z Nevady sie przyczepiła to Ferrita da im w łapę i po sprawie Obudzcie się, są równi i równiejsci.

  3. @mustela
    Tak, tu racja, jeśli nie zostaną ukarani to UFC wykaże się niekonsekwencją. Tyle, że dla mnie ten gość, który w szale odepchnął sędziego absolutnie nie powinien wylecieć, więc można to dalej ciągnąć i karać następnych, ale dla mnie to jest takie powielanie tego samego błędu, więc też zła opcja.

  4. @mustela
    A to jak najbardziej, dla mnie wywalenie tamtego gościa było szaleństwem, które musiało się odbić, bo takie rzeczy się zwyczajnie wliczają w ten sport. Dobrze, że to nie całkiem analogiczna sytuacja, choć i tak jeśliby oceniać wszystkich jedną miarą to Jon Jones powinien wylecieć z UFC na zbity pysk 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.