Beast of the East 2 – aktualna karta walk

12 czerwca do Gdyni wraca holenderska organizacja Beast of the East z drugą już galą organizowaną na terenie naszego kraju. Dzięki uprzejmości organizatorów poznaliśmy wstępną rozpiskę tej imprezy. W skrócie: będzie się działo!

Oprócz walki o krajowy prymat w wadze ciężkiej pomiędzy Damianem Grabowskim (11-0) a Michałem Kitą (10-3) na gali w Gdyni zawalczą także niepokonany Michał Fijałka (6-0) którego rywalem będzie solidny Hans Stringer (14-4-1), znajdujący się na podium wagi lekkiej w Polsce Maciej Jewtuszko (5-0), który zawalczy z Holendrem Vincentem Latoelem (13-14-2), a także trójka Robert Jocz (18-5), Rafał Dąbrowski (5-1) i Dawid Baziak (7-1) – zawodnicy, których rywale nie są jeszcze znani.

Rozpiska obejmuje także sześć walk na zasadach K-1. Były mistrz K-1 MAX, Albert Kraus, który będzie zarazem największą zagraniczną gwiazdą imprezy zmierzy się z Muhammedem Gurem. Między linami zobaczymy także Faldira Chahbari, którego rywalem będzie Tevik Sucu oraz czterech Polaków: Łukasza Rambalskiego, Łukasza Szulca, Piotra Kobylańskiego, Łukasza Rajewskiego.

Aktualna rozpiska Best of the East 2 w rozwinięciu.

MMA:
Damian Grabowski (11-0) vs. Michał Kita (10-3)
Robert Jocz (18-5) vs. TBA
Michał Fijałka (6-0) vs. Hans Stringer (14-4-1)
Maciej Jewtuszko (5-0) vs. Vincent Latoel (13-14-2)
Rafał Dąbrowski (5-1) vs. TBA
Dawid Baziak (7-1) vs. TBA

K-1:
Albert Kraus vs. Muhammed Gur
Faldir Chahbari vs. Tevik Sucu
Łukasz Rambalski vs. Aalviar Lima
Łukasz Szulc vs. Tahir Menxhiqi
Piotr Kobylański vs. Łukasz Rajewski
Shemsi Beqiri vs. TBA

6 thoughts on “Beast of the East 2 – aktualna karta walk

  1. @Was Dona Freya
    Organizatorzy gali rozeslali po wszystkich wiekszych portalach o 'naszej’ tematyce rozpiske gali, wiec krzywdzace nas aluzje odloz do szafy. Tresci umieszczane na mmarocks.pl NIGDY nie byly przez nas kopiowane, wiec nie rozumiem czystego czepialstwa sie z Twojej strony. Raczej nie odwiedzam portalu konkurencji, wiec wszelkie podobienstwo newsow jest zupelnie przypadkowe. Rownie dobrze to my w roznych przypadkach mozemy o to samo oskarac redakcje mmarocks (no offence).
    pozdrowienia

  2. równie dobrze każdy taki news można nazwać plagiatem bo ukazuje się przynajmniej na dwóch portalach więc imho takie uwagi są niepotrzebne. Poza tym nasza strona nie potrzebuje zżynać materiałów bo świetnie radzimy sobie sami ze wszystkim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *