Bartosz Muszyński vs Piotr Rogosz na gali FEN 10 w Lubinie

Muszyński vs Rogosz
FEN

Pierwszym pojedynkiem jubileuszowej gali FEN 10 „Gold Edition”, która odbędzie się w Lubinie na Dolnym Śląsku będzie starcie dwóch świetnych zawodników formuły K-1. W dniu 9-go stycznia 2016 roku w hali RCS staną naprzeciw siebie dwaj Mistrzowie Polski: seniorów – Bartosz Muszyński z KS Metraco Armia Polkowice i młodzieżowców – Piotr Rogosz z podwrocławskiego klubu Scorpion Krępice. Pojedynek odbędzie się w kategorii wagowej do 81 kg.

Bartosz Muszyński
Bartosz Muszyński

24-letni Piotr Rogosz już trzykrotnie walczył na ringu Fight Exclusive Night odnosząc trzy zwycięstwa, z czego tylko raz na pełnym dystansie. Z siłą jego uderzeń i kopnięć nie poradzili sobie Przemysław Bubiński, Dawid Świerczyński i Tomas Gut ze Słowacji. Rogosz jest jednym z najbardziej widowiskowo walczących zawodników Kickboxingu w Polsce i wciąż młodym, głodnym zwycięstw, fighterem. Jego trenerem jest Radosław Kyc. Na zawodowej arenie Rogosz wygrał cztery pojedynki i jest nie poniósł porażki. Piotr mierzy 180 cm i waży 81 kg.

Liczący 28 lat Bartosz Muszyński jest bardzo utytułowanym zawodnikiem. Na jego koncie widnieje pas Zawodowego Mistrza Polski zdobyty na początku 2014 roku. Jest także zdobywcą Pucharu Świata w 2010 roku. Ma również wiele medali z imprez krajowych i międzynarodowych, w tym Wicemistrzostwo Świata w Kickboxingu. Na arenie FEN wystąpił w styczniu 2015 i pokonał Tomasa Guta ze Słowacji. Pochodzący z Bytomia Odrzańskiego zawodnik ma na koncie 11 zwycięskich zawodowych walk i tylko 2 porażki. Mierzy 180 cm i waży 81 kg.

Piotr Rogosz
Piotr Rogosz

„W tym zestawieniu postawiliśmy na bardzo mocną konfrontację młodości i doświadczenia. Nie dość, że są to najmocniejsi rywale w Polsce, to jeszcze są zawodnikami z tego regionu. To będą prawdziwe derby pomiędzy dwoma zawodnikami z Dolnego Śląska. Rogosz stoczył u nas trzy zwycięskie pojedynki, ale Muszyński jest Mistrzem Polski i to warunkuje wagę tego pojedynku. W przyszłości być może wyłonimy w tej kategorii mistrza FEN. Zarówno Rogosz jak i Muszyński mogą być mistrzami naszej organizacji. Walka w Lubinie wiele wyjaśni.” – powiedział Prezes organizacji Fight Exclusive Night, Paweł Jóźwiak.

Bilety dostępne są w sprzedaży internetowej na stronie www.eventim.pl oraz w punktach stacjonarnych tej sieci takich jak: Saturn, EMPiK, Media Expert i Media Markt. Pełna lista punków dostępna pod linkiem: TUTAJ

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *