Bartosz Fabiński w UFC! Zastąpi Krzysztofa Jotkę w walce z Garrethem McLellanem

UFC FIght Night 64

Kontuzji uległo dwóch zawodników, którzy mieli wystąpić na gali UFC w Polsce.

Pierwszy z nich to Krzysztof Jotko (15-1, 2-1 w UFC), 25-latek w Krakowie miał zmierzyć się z Garrethem McLellanem (12-2, 0-0 w UFC), dla którego byłby to debiut w największej organizacji MMA na świecie. W zastępstwie za Krzysztofa zawalczy inny Polak, Bartosz Fabiński (11-2, 0-0 w UFC).

Zawodnik S4 Fight Club ma na koncie 13 zawodowych pojedynków, w tym 11 wygranych. Obecnie jest na fali 4 kolejnych zwycięstw odniesionych w ubiegłym roku.

Kontuzji doznał także Peter Sobotta (14-4 1 NC, 1-3 w UFC) i dlatego Niemiec wycofał się ze starcia przeciwko Sergio Moraesowi (8-2, 2-1 w UFC). W tym przypadku również znaleziono zastępcę a będzie nim Gasan Umalatov (15-4-1, 1-2 w UFC).

Rosjanin walczy w kratkę i w UFC do tej pory nie zaprezentował niczego szczególnego. W debiucie przegrał z Neilem Magnym, później wypunktował Paulo Thiago i został pokonany przez Cathala Pendreda. Brazylijczyk również ma na koncie 3 walki w największej organizacji MMA na świecie. Po porażce z Cezarem Ferreirą Sergio poddał Renee Fortego oraz Neila Magny’ego.

Gala UFC Fight Night 64 odbędzie się 11 kwietnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.