Bartosz Batra vs Michał Królik na gali Genesis

Do karty walk pierwszej gali organizacji Genesis dołączyło kolejnych dwóch zawodników. 23 października pojedynek na gołe pięści w wadze do 65 kg stoczą Bartosz Batra i Michał Królik.

Bartosz Batra to 34 letni zawodnik Kickboxingu i Muay Thai, który swoją przygodę ze sztukami walki rozpoczął od Taekwondo w którym był wicemistrzem świata Juniorów i wicemistrzem Europy Juniorów i Seniorów. Największy sukces odniósł rywalizując w Kickboxingu i Muay Thai zostając wielokrotnym mistrzem Polski, mistrzem świata WAKO oraz mistrzem Europy IPCC Muay Thai. Jego bilans walk zawodowych to 41-14-2 (12 KO). Na co dzień Batra trenuje w klubie KO Gym Poland we Wrocławiu.

Michał Królik to 30-letni reprezentant klubu Spartan Chorzów. „Matrix” również jest doświadczonym kickboxerem, który może się pochwalić tytułem amatorskiego mistrza świata WAKO oraz tytuł zawodowego mistrza świata WAKO Pro. Jest również wielokrotnym międzynarodowym mistrzem Polski i mistrzem Polski w Kickboxingu mającym 40 wygranych walk w tym 12 przed czasem.

Bohaterami walki wieczoru pierwszej gali Genesis będą Marcin Różalski i Josh Barnett.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *