Bart Palaszewski zadebiutuje w końcu w UFC

(mmamania.com)

Były weteran World Extreme Cagefighting (WEC), Bart Palaszewski w końcu zadebiutujew UFC – zbił wagę do piórkowej i zmierzy się na dzień dobry z Tysonem Griffinem na UFC 137: „St. Pierre vs. Diaz”.

„Bartimus”, który ma za sobą 4 zwycięstwa z rzędu, miał stoczyć pierwszą walkę w UFC w maju 2011, ale doznał kontuzji, który uniemożliwiła mu treningi i walki.

„Cieszę się, że będę walczył z kimś z wagi 155 funtów ale z nazwiskiem, zamiast beznazwiskowego 145-funtowca. Myślę, że nasze style pasują do siebie, bo obaj lubimy walczyć w stójce, ale też jesteśmy świetni w parterze. Jego zapasy są dobre, ja ciężko pracowałem nad moimi, bo były do bani. Chcę zobaczyć, jaki postęp zrobiłem. On jest dobry do bycia moim testerem. Jeśli będziemy walczyć w stójce, to on dostaje KO!”

Griffin wrócił do wagi piórkowej po epizodzie w wadze lekkiej i kolejnych przegranych, do których przyczynili się kolejno: Evan Dunham, Takanori Gomi i Nik Lentz. Powrót do dywizji zaakcentował wygraną z Manny Gamburyanem na UFC on Versus 4.

4 thoughts on “Bart Palaszewski zadebiutuje w końcu w UFC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *