Bare Knuckle FC chce zestawić walkę Mike’a Tysona z Wanderleiem Silvą

Donald Kravitz Gettyimages // Guilherme Cruz, MMA Fighting

Czy dojdzie do niezwykle interesującego starcia legendarnego boksera z zawodnikiem MMA?

Lotem błyskawicy przestrzeń medialną przecinają kolejne videomateriały pokazujące treningi i obecną formę 53-letniego Mike’a Tysona. Nic więc dziwnego, że zaczęły pojawiać głosy i możliwości stoczenia walki przez boksera, który już dawno zakończył swoją karierę. Sam Mike mówił, że mógłby wziąć udział w jakichś pokazowych pojedynkach mających na celu zebranie funduszy na kwestie związane z obecnie trwającą epidemią.

Teraz pojawiła się o wiele ciekawsza opcja (z punktu widzenia fanów). Prezes organizacji Bare Knuckle FC, David Feldman zaproponował Tysonowi 20 mln dolarów za pojedynek z Wanderleiem Silvą. Mike wstępnie odmówił jednak David zdaje się nie odpuszczać i jest zdeterminowany by doprowadzić do tego starcia.

Z kolei Silva potwierdził portalowi sherdog, iż otrzymał propozycję walki z Tysonem, za którą miałby dostać 10 milionów dolarów. Propozycję tę od razu zaakceptował.

W sprawie wypowiedział się także Rafael Cordeiro, z którym obecnie trenuje Tyson. Trener Kings MMA uważa, że do walki nie dojdzie, ponieważ jego zdaniem Mike bierze pod uwagę tylko walki w bokserskich rękawicach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.