Badr Hari zwolniony z więzienia

Po kilku miesiącach pobytu w więzieniu, Badr Hari został tymczasowo zwolniony.

Wczoraj Hari opuścił wiezienie, ale nie oznacza to, że jest całkowicie wolnym człowiekiem. Nadal jest podejrzany i są mu postawione zarzuty, ale sędzia uznał, że nie ma potrzeby aby trzymać go dłużej w areszcie. Według sędziego nie ma wystarczającej ilości dowodów, aby zatrzymywać Badra dłużej za kratkami.

Hari będzie musiał spełnić pewne warunki jeśli chce wyjść na wolność. Jednym z nich jest to, że nie może wejść w bezpośredni kontakt z ofiarą oraz świadkami. Dodatkowo Hari nie może kwestionować decyzji sądu, który ostateczną rozprawę przeprowadzić ma w styczniu. Sąd nadal może podjąć decyzję o jego powrocie do więzienia jeśli znajdą się kolejne dowody obciążające Badra Hari.

Pani prawnik, która zajmuje się sprawą Badra mówi, że obraz jej klienta został przez media mocno zniekształcony. Informacje i spekulacje podawane w kawałkach nie odzwierciedlają rzeczywistości. Pani adwokat zwróciła się o uwolnienie Badra ze względu na jego karierę kickboksera: „Każdy dzień w którym Hari pozbawiony jest treningu sprawia, że jego kariera jest zagrożona i może dojść do jej zakończenia.”

14 thoughts on “Badr Hari zwolniony z więzienia

  1. On niby brał udział w zabójstwie, że chyba znaleźli jego krew czy odciski palców gdzieś … Gdzieś takie informacje wyczytałem. Chodz dziś większość mediów to zakłamanie i wymyślanie „nagłówków”. Z żadnego oficjalnego źródła tego nie wyczytałem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.