Badr Hari znowu aresztowany

Były zawodnik K-1 Badr Hari ponownie wpakował się w poważne problemu, które w najgorszym wypadku odeślą go do więzienia.

W środę został On aresztowany przez policję, po tym jak po powrocie z wakacji stawił się na posterunku w celu wyjaśnienia sprawy pobicia z początku lipca.

Hari ma być jednym z mężczyzn którzy napadli i dotkliwie pobili przedsiębiorcę Koena Everinka. Do zajścia doszło w jednym z nocnych klubów w Amsterdamie. Mężczyzna wylądował w szpitalu z licznymi obrażeniami twarzy, a przede wszystkim poważnym urazem nogi.

22 thoughts on “Badr Hari znowu aresztowany

  1. jaki pseudo fighter? Swoje osiągnął. Pokonał Carwina po morderczej walce, Randiego Couture’a. Po drugie nie wiem czy Hari dałby mu radę. Jakby Lesnar go chwycił, a zrobiłby to na pewno to już po chłopaku!

  2. Gówno prawda , Hari by szybko połknął Lesnara . Z Overeemem ma w stójce bilans 1:1 wiec nie widze Lesnara z Badrem w K1 a jezeli chodzi o klatke to nie wiem bo Hari w parterze nie walczy.

  3. Hehe wlasnie, ze JDS’a by zniszczyl. Z Reemem ma 1:1 bo go zlekcewazyl za pierwszym razem, w drugiej walce mozna bylo zobaczyc jak reem sra w gacie przy wychodzacym do ringu Harim, a jak sie skonczylo to juz kazdy widzial. Gdyby nie ten kretynski temperament (m.in. „walki mma sa dla pedalow) to Hari bylby juz dawno mistzrem UFC, z ta szybkoscia i zasiegiem to nie wiem czy w najblizszych latach ktos by podjal z nim walke, moze zylion razy nakokszony bugged asteroid Noterdaam.

  4. Zgadzam się z opinią robertmt Hari swoim wizerunkiem poza ringowym psuje opinię sportów walki.Faktycznie powinien być zbanowany, w UFC Dana White nie szczypał by się ani minuty. Choć fakt, że to wielka szkoda było by już nie oglądać tego wielkiego talentu no ale przegiął pałę już przesadnie.Co do dywagacji kto kogo by pokonał Hari Lesnara czy czy na odwrót to brzmi to prawie tak fantastycznie jak spór o to kto by wygrał Robo Cop czy Lord Wader… 😉 🙂

  5. sport to sport, a wybryki życiowe to inna sprawa, co ma piernik do wiatraka? Kurwa najlepszy kickbokser na swiecie a wy tu pierdolicie smuty…nie widzieliscie ostatniej walki jak pozamiatal goscie z 1wszej 5tki K-1 turasem Gokhanem Saki to zobaczcie…heh…ignoranci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *