B.J. Penn również chciał walczyć z Conorem McGregorem na UFC 196

BJ Penn

Po tym jak Rafael dos Anjos doznał kontuzji zrobiło się niemałe zamieszanie w kwestii zastępstwa dla Conora McGregora na UFC 196.

Dość szybko znaleziono nowego rywala dla McGregora i będzie nim Nate Diaz, który wyjdzie do tej walki w short notice. Według szefa UFC Dana White’a, było kilku innych zawodników branych pod uwagę do tej walki.

Obok takich zawodników jak Frankie Edgar, czy Jose Aldo, których nazwiska były brane pod uwagę, pojawiło się również nazwisko byłego mistrza B.J. Penna, który sam zgłosił się na ochotnika. Zobaczmy co na ten temat powiedział Dana White.

„Pierwszych dwóch gości jakich braliśmy pod uwagę do walki w wadze lekkiej byli Jose Aldo i Frankie Edgar. Później zacząłem dostawać telefony od B.J. Penna, Pettisa i Urijah Faber też chciał zawalczyć.”

Jakiś czas temu były mistrz wag lekkiej i półśredniej, B.J. Penn ogłosił swój powrót z emerytury i w styczniu miał rozpocząć rajd po tytuł wagi piórkowej. Ostatnią walkę stoczył w 2014 roku przegrywając z Frankie Edgarem w TUF 14 Finale.

3 thoughts on “B.J. Penn również chciał walczyć z Conorem McGregorem na UFC 196

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *