B.J. Penn odpowiada Cesarowi Gracie

(mmamania.com)

B.J. Penn odpowiedział na propozycję Cesara Gracie w sprawie 25-minutowej walki z Nickiem Diazem:

„Chcę być odpowiednio wynagrodzony. I tyle. Chętnie będę walczył przez 5 rund. Jeśli Dana chce 5-rundowej walki, niech do mnie zadzwoni i się dogadamy. Albo niech Cesar do mnie zadzwoni, jeśli sam chce wyłożył dodatkowe pieniądze, a jak nie, to niech je sobie wsadzi. Trenowałem do walki i jestem gotowy, by walczyć.”

White był nieobecny na konferencji przed UFC 137, ale wcześniej już podkreślał, że nie będzie zmuszał żadnego zawodnika do nadprogramowych rund. Poza tym, gala będzie w PPV, więc nie ma konkretnego powodu, by zmieniać dystans walki, który został uzgodniony sześć tygodni temu.

Aczkolwiek biorąc pod uwagę zaistniałe okoliczności (Penn vs. Diaz będzie walką wieczoru), być może White złoży Hawajczykowi ofertę nie do odrzucenia – jeśli cena będzie odpowiednia.

8 thoughts on “B.J. Penn odpowiada Cesarowi Gracie

  1. oj vonski nie był bym taki pewny, Penn też ma Cardio i wytrzymałość na odpowiednim poziomie , żeby powalczyć z Diazem więcej niż 3 rundy. To będzie piękna wojna znając styl Diaza i charakter do walki Penna!! Kolejna nieprzespana noc 😀 ajeeee!

  2. Jak dla mnie to godne zastępstwo BJ’a za GSP i również będę czekał z niecierpliwością i oglądał tą walkę z wielkim entuzjazmem. Jeśli miałbym wybierać to na pewno 25minutowy (z założenia) fight, bo przecież 3Xpo5 min dobrego pojedynku światowych fighterów zawsze pozostawia niedosyt (to jak po trzech pocałunkach trzeba było by musieć zostawić rozochoconą szmule 😉 ), choć byłby to chyba ewenement bo pojedynki 5X5min odbywają się tylko o pas. Więc wątpię w to bardzo by Danka zrobił wyjątek.

  3. Nie czarujmy się Diaz to bardzo dobry zawodnik ale myślę że nie tej klasy co czołówka półśredniej .Kazimierz Górski mówił kiedyś „Gra się tak jak przeciwnik pozwala ” a przeciwników miał Diaz nie rewelacyjnych .BJ zweryfikuje jego umiejętności i to szybko nie twierdzę że będzie miał łatwo ale pokona byłego mistrza Strikeforce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *