Awantura między Andersonem Silva i Michaele Bispingiem

Mimo tego, że od walki Michaela Bispinga z Andersonem Silva minęło już 10 miesięcy, to emocje dotyczące tego pojedynku wciąż są bardzo duże.

Po niezwykle emocjonującej, wyrównanej i krwawej walce między Michaelem Bispingiem i Andersonem Silva na UFC Fight Night 84, zwycięzcą starcia został przez jednogłośną decyzję Bisping wygrywając na punkty (48-47×3). Brazylijczyk uważa jednak i wciąż się upiera przy swoim zdaniu twierdząc, że wygrał tę walkę.

„The Spider” umieścił na swoim Instagramie grafikę z tego pojedynku przedstawiającą momenty w których Silva zadawał ciosy Bispingowi i miał nad nim przewagę.

1 – skąd było to uderzenie?

2 – kopnięcie w twarz! Skąd ono się wzięło?

3 – będę uciekał przed tym gościem! Mam nadzieję, że pomogą mi w tej walce!

4 – myślę, że pójdę spać i wrócę później, ponieważ walczę u siebie i zawsze jest lepiej walczyć u siebie. Boże chroń Królową!

„Oto dzień w którym kogoś znokautowałem i zakończyłem porażą przez punkty. W kraju Królowej nie różni się to od tego gdybyśmy walczyli w Brazylii, ponieważ walcząc w swoim kraju ma się przewagę! Boże chroń Królową!”

1 – De onde veio esse soco? 2 – Chute na boca! De onde veio esse chute? 3 – Vou correr desse cara! Será que não vão dar a luta pra mim? 4 – Bateu um sono aqui, vou dar um cochilo e já volto, afinal, estou em casa! Good Save the Queen! Sempre bom lutar em casa… O dia que nocauteei e perdi por pontos. Na terra da rainha, não é diferente do Brasil, time da casa tem peso dobrado! God Save the Queen… ———— 1 – Where did this punch come from? 2 – Kick in the mouth! Where did it come from? 3 – I will run from this guy! I hope they’ll help me in this fight! 4 – I think I’m going to go to sleep and I’ll come back later, because I’m at home! It is always good to fight at home. God Save the Queen! The day I knocked someone out and ended up losing by points. In the Queen’s land it is no different from Brazil, fighting at home has its advantages! God save the Queen!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anderson Silva (@spiderandersonsilva)

Mistrz wagi średniej Michael Bisping nie wahał się długo, by w dosadny sposób odpowiedzieć Andersonowi Silvie na jego skargi.

„To jedyna odpowiedź jaką mam dla Andersona Silvy. Wciąż marudzisz i żalisz się na Instagramie o tę decyzję. Mówisz, że ja uciekałem przez cały czas i mnie znokautowałeś (śmiech). Po pierwsze zatrzymywałem cię przez całą walkę i trafiłem cie dwa razy po których upadłeś, a przez całą walkę wyraźnie cię trafiałem. Ty zadałeś słaby cios w trzeciej rundzie po którym upadłem na koniec rundy, ale mnie nie znokautowałeś (śmiech). Człowieku, ty tak się przyzwyczaiłeś do tego, że każdy ci się kłania i oddaje cześć, że pomieszało ci się w głowie. Przegrałeś! Pogódź się z tym. Prawdziwy zawodnik sztuk walki powinien mieć honor i uszanować porażkę tak samo jak zwycięstwo. Dodatkowo oczywiście nie bierzesz sterydów, jesteś pan oszustem!!!!”

2 thoughts on “Awantura między Andersonem Silva i Michaele Bispingiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *