Astra pierwsze kontrakty

 

 (foto: nightmareofbattle.com)

Denis Kang (32-12-1) powraca do Japonii. Francuz wystąpi na pierwszej w historii gali ASTRA, która odbędzie się 25 marca. Warto wspomnieć, ze Kang podpisał wcześniej kontrakt z organizacą W1. Przeciwnik Francuza jeszcze nie jest znany.

Jak dotąd mamy jedną ogłoszoną walkę. Pogromca obecnego mistrza Dream w wadze półśredniej, jeszcze z czasów Cage Rage, Che Mills (8-3) zmierzy się z Japończykiem Yuyą Shirai (18-8) w limicie kategorii półśredniej. Shirai możemy pamiętać z krótkiej walki w GP wagi półśredniej Dream, gdzie w pierwszje rundzie został poddany duszeniem zza pleców w niecałą minutę przez Jasona Higha.

Na gali zapowiedziany został występ: Hidehiko Yoshida, Makoto Takimoto, Michihiro Omigawa, Kazuhiro Nakamura, Tatsunao Nagakura.

Co do przeciwnika Yoshidy. Ostatnio Dream wyraziło chęć wspópracy z Astrą, w związku, ze Yoshida jest skarbem japońskiej sceny MMA. Tak więc na razie niewiemy czy ktoś się do kogoś odzywał i kto będzie rywalem Yoshidy w jego pożegnalnej walce. Nieoficjalnie mówi się o Kazushim Sakurabie, Kuniyoshim Tamurze lub Jamesie Thompsonie.

źródło: NightmareofBattle.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *