Aryane Steinkopf myśli o UFC

Renan Barao i Aryane Steinkopf
Renan Barao i Aryane Steinkopf

Brazylijka Aryane Steinkopf zdradziła przed kilkoma dniami w rodzimej telewizji, że marzy jej się występ na gali UFC.

28-letnia modelka od 2011 r. pełni rolę Octagon Girl podczas eventów organizowanych w Brazylii. Tak było m.in. dzisiejszej nocy podczas gali Nitrix Champion Fight, gdzie oprócz niej tę samą funkcję sprawuje była dziewczyna znanego piłkarza Adriano. Steinkopf została wybrana przez fanów MMA z kraju kawy najlepszą brazylijską Octagon Girl 2012 r.

O zainteresowaniu MMA.

„Jestem pasjonatką MMA, zawsze lubiłam sporty walki. Obecnie trenuję Muay Thai, a to bardzo przydatne by trzymać kondycję i spalić trochę tłuszczyku. (śmiech) MMA zaczęłam interesować się od czasu transmisji japońskich gal Pride w telewizji. Wtedy wydawało mi się to trochę brutalne, ze względu na przepisy. Od tamtej pory sport ten ewoluował i stał się w pełni bezpieczny.”

O kobietach w MMA.

„Kobiety co raz bardziej brylują w sporcie, więc dlaczego również nie w MMA? UFC wkrótce będzie miało walkę wieczoru z udziałem dziewczyn. W Brazylii mamy wiele zawodniczek takich jak Cris Cyborg, Carina Damm, które napawają nas dumą.”

O wygraniu plebiscytu na najlepszą octagon girl w Brazylii.

„Jestem naprawdę szczęśliwa. Pracując z miłości do czegoś, uznanie jest rzeczą naturalną. Uwielbiam pełnić rolę octagon girl podczas gal i wielkim zaszczytem jest dla mnie otrzymać tę nagrodę. Mam nadzieję, że zdobędę ją po raz drugi w 2013 roku.” (śmiech)

Plany na rok 2013.

„Cieszę się, że nowy rok zacznę od pracy na gali (Nitrix Champion Fight – red.) w Santa Catarina, którą lubię i ma wielu fanów. Szczerze mówiąc, chciałabym spędzić jeden dzień pracując przy boku mojej imienniczki Arianny Celeste podczas gali UFC, najlepszej federacji na świecie.”

5 thoughts on “Aryane Steinkopf myśli o UFC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *