Artur Sowiński i Vaso Bakocevic po KSW 29 Reload

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami Artura Sowińskiego i Vaso Bakocevica dotyczącymi ich walki na KSW 29 Reload. Obaj zawodnicy są pewni swojego zwycięstwa chociaż Vaso Bakocevic zdaniem sędziów przegrał walkę niejednogłośną decyzją i nie zgadza się z takim werdyktem.

Artur Sowiński po KSW 29 Reload – „Mogłem to lepiej rozegrać, ale jestem pewien swojej wygranej”

Artur „Kornik” Sowiński stoczył na gali KSW 29 Reload bardzo emocjonującą i zaciętą walkę z Vaso Bakocevicem, która zakończyła się niejednogłośną decyzją na korzyść Artura, co dla wielu osób jest decyzją kontrowersyjną. Mimo sprzeciwu Vaso, Artur jest pewien swojej wygranej lecz przyznaje, że mógł zrobić nieco więcej. Sowiński stwierdził, że jest gotowy na rewanż z Bakocevicem by ostatecznie rozwiać wątpliwości.

 

Vaso Bakocevic po KSW 29 Reload – „Mogę walczyć z każdym kogo da mi KSW nawet z kategorii ciężkiej”

Vaso Bakocevic zdaniem sędziów punktowych przegrał niejednogłośnie z Arturem Sowińskim i właśnie ten werdykt wywołał spore kontrowersje. Vaso nie krył zdziwienia i oburzenia po ogłoszeniu wyniku i jest zdania, że zwycięstwo należy się jemu. Mimo wszystko Vaso nie stracił humoru i w swoim stylu odpowiedział nam na kilka pytać. Jeśli jesteście ciekawi co zawodnik z Czarnogóry sądzi o tej walce i jakie ma dalsze plany związane z KSW, to zapraszamy do obejrzenia wywiadu.

7 thoughts on “Artur Sowiński i Vaso Bakocevic po KSW 29 Reload

  1. Vaso pozytywny gość. Trudno go nie lubić;-) Przy całej sympatii dla Sowińskiego on tej walki nie wygrał. Był gorszy od Vaso i dostał wygraną w prezencie ale tak to jest jak się powierza werdykt sędziom. Na KSW sędziowskie werdykty to istna ruletka;-)

  2. Jak dla mnie Kornik wygrał – wiekszość bulwersujących się Januszy nie ma pojecia, że w MMA oceniamy każdą rundę z osobna. W takim przypadku nie ma się do czego przyczepic ja tez bym dał 1 runda dla Kornika, 2 runda jednak dla Kornika, 3 dla Vaso i wychodzi 29-28 dla Kornika. Jasne Vaso pokazał się z dobrej strony, ale mało to takich walk było w UFC gdzie gość dostawał ostre lanie w ostatnich rundach a mimo to wygrywał? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.