Artur Krawczyk vs Konrad Furmanek na TFL 23

Artur Krawczyk MMA vs Konrad Furmanek na TFL 23 „Garwolińska Gala Sportów Walki”! Na żywo 30 października w TVP Sport!

Doskonałe starcie czeka na kibiców Thunderstrike Fight League, już 30 października w Miasto Garwolin. Czołowy zawodnik TFL Artur Krawczyk MMA, skrzyżuje rękawice z przedstawicielem ANKOS MMA Poznań Konrad Furmanek. Pojedynek zakontraktowany został w limicie wagowym kategorii lekkiej do 70 kg.

„Wracam po przerwie spowodowanej pechową kontuzją przed TFL 22 w Lublinie. Uważam że to będzie bardzo dobra i twarda walka. Zarówno ja oraz Konrad nie odmawiamy nikomu walk a na swoim koncie mamy pojedynki z bardzo dobrymi zawodnikami. Rekordy nie walczą w MMA a my udowodnimy to że należy się z nami liczyć”. – mówi przedstawiciel BRAWLER Fight Club Końskie Artur Krawczyk.

Konrad Furmanek udanie zaprezentował się w klatce TFL gdzie efektownie pokonał na TFL 21 weterana organizacji, Sławomira Kołtunowicza.

„Będę gotowy i przygotowany jak nigdy dotąd wracam do TFL po kolejne zwycięstwo. Dużo pracowałem nad wieloma aspektami co zamierzam udowodnić w klatce 30 października! Oglądajcie mnie!” – mówi podopieczny trenera Andrzej KościelskiKonrad Furmanek!

„Cieszę się że nadal są zawodnicy, którzy nie kalkulują i nie odmawiają walk. Dla obydwu będzie to ciężka przeprawa i duże ryzyko porażki. Ale to cechuje prawdziwych sportowców i zawodników MMA od „kalkulatorów”. To będzie jedna z najbardziej zaciętych pojedynków gali”.

– podsumowuje organizator TFL oraz promotor JS Promotion Jacek Sarna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *