Artem Lobov vs. Zubaria Tukhugov na UFC Fight Night 138 w Moncton

 

Artem Lobov zmierzy się z zawodnikiem ekipy Khabiba Nurmagomedova.

Poznaliśmy kolejne zestawienie na galę UFC Fight Night 138, która odbędzie się 27 października w kanadyjskim Moncton. Będzie to pojedynek w wadze piórkowej pomiędzy Artemem Lobovem (13-14-1, 1NC) oraz Zubairą Tukhugovem (18-4).

Artem Lobov powraca do Oktagonu po dwóch porażkach z rzędu. W swoim ostatnim pojedynku, który odbył się podczas gali w Gdańsku, nie sprostał Andre Filiemu, który pokonał go przez jednogłośną decyzję. Przed walką w Gdańsku, Lobov walczył w walce wieczoru z Cubem Swansonem, który zdominował go na dystansie pięciu rund. Jego bilans w UFC, to 2 zwycięstwa oraz 4 porażki. Dużo wskazuje na to, że najbliższy pojedynek z Tukhugovem, będzie dla niego walką o być albo nie być w UFC.

Zubaira Tukhugov to członek ekipy Khabiba Nurmagomedova. Jego bilans w organizacji UFC, to 3 zwycięstwa i 1 porażka. W ostatnim pojedynku uległ Renato Moicano przez niejednogłośną decyzję sędziów. Przed dołączeniem do UFC w 2014 roku, występował na galach w Rosji. Wygrał m.in. z Vaso Bakocevicem, który znany jest z występów dla organizacji KSW.

One thought on “Artem Lobov vs. Zubaria Tukhugov na UFC Fight Night 138 w Moncton

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *