Artem Lobov vs Teruto Ishihara dodane do rozpiski gali w Belfaście

Lobov vs Ishihara

Kolejny pojedynek dodany do karty gali UFC, która po raz drugi odbędzie się w Belfaście.

Artem Lobov (12-12-1) powraca do Oktagonu po udanej walce z Chrisem Avilą podczas gali UFC 202. Lobov pochodzi z Rosji ale reprezentuje barwy Irlandii, trenuje w klubie SBG Ireland razem z mistrzem kategorii piórkowej UFC Conorem McGregorem. Wystąpił w finale programu TUF: Team McGregor vs. Team Faber w którym przegrał przez jednogłośną decyzję z Ryanem Hallem. W drugiej walce dla UFC zmierzył się z Alexem White’m z którym również przegrał po słabej walce przez decyzję. W przeszłości Artem dwa razy występował na polskiej ziemi, pierwszy występ to pojedynek dla organizacji Fighters Arena w którym padł większościowy remis z Pawłem Kiełkiem, w drugim pojedynku Lobov zmierzył się z Rasulem Shovhalovem podczas ACB 13 – Poland i wygrał tą walkę przez podanie.

Teruto Ishihara (9-2-2) brał udział w programie Road to UFC: Japan w którym doszedł do finału i zmierzył się na gali UFC Fight Night: Barnett vs. Nelson z Mizuto Hirotą. Pojedynek był niezwykle wyrównany a sędziowie orzekli niejednogłośny remis. Od tamtego czasu Ishihara czuje się w amerykańskiej organizacji jak w domu, wygrał dwie walki z Julianem Erosą oraz Horacio Guttierezem, obie walki rozstrzygnął przed czasem przez nokaut.

Gala UFC Fight Night 99 odbędzie się 19 listopada w Belfaście w hali The SSE Arena. W walce wieczoru zmierzą się ze sobą Gunnar Nelson oraz Dong Hyun Kim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *