Artem Lobov chce się zmierzyć z Cubem Swansonem lub Doo Ho”The Korean Superboy” Choi’em

Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Po pokonaniu przez decyzję groźnego Teruto Ishihary na UFC Fight Night 99, Artem Lobov oczekuje kolejnych wymagających pojedynków.

Partner treningowy Conora McGregora wyraził chęć stoczenia pojedynków z dwoma mocnymi zawodnikami wagi piórkowej jakimi są Cub Swanson oraz Doo Ho “The Korean Superboy”Choi’em, którzy stoczyli najprawdopodobniej jedną z najlepszych walk minionego roku.

W wywiadzie dla SevereMMA.com, Artem Lobov wyjaśnił dlaczego chciałby zmierzyć się właśnie z tymi dwoma zawodnikami.

„Tak naprawdę to decyzję o wyborze kolejnego przeciwnika zostawiam w rękach UFC. Sean Shelby jest matchmakerem i jest w tym dobry. Zajmuje się tym już od wielu lat i dał mi dobre zestawienie w mojej ostatniej walce. Powiedziałem mu nawet jak bardzo jestem mu wdzięczny za zestawienie tej walki.

Uważam, że on daje mi ekscytujące walki, ale jestem gotowy na każdego. Chciałem zawalczyć z Mirsadem Bekticem, ale widziałem, że został dodany do karty UFC 209, więc nie będę z nim walczył.

Cub Swanson lub The Korean Superboy byliby naprawdę dobrymi walkami. Ich ostatnia walka była świetna i naprawdę uważam, że dałbym dobrą walkę z każdym z tych gości. To byłaby dobra walka zwłaszcza z Cubem. Uważam, że byłaby to duża walka dla Londynu. Również uważam, że fani chętnie zobaczyliby mnie tam w walce z The Korean Superboy’em.”

Artem Lobov wyjawił swoje odczucia dotyczące tego, że według niego wielu zawodników UFC nie chce walczyć.

„Zawsze szczyciłem się walcząc z każdym i kiedy byłem na europejskiej scenie, to myślałem, że wszyscy w UFC idą tą samą drogą.

Teraz jestem w UFC i oglądam tych wszystkich najlepszych zawodników. Szybko zdałem sobie sprawę, że nie ma tam zbyt wielu zawodników chcących walczyć. Wszyscy chcą pieniędzy, wszyscy chcą dobrego życia, ale nie chcą walczyć. Możecie to często zauważyć kiedy jakiś gość wygra. Nie widzicie ich potem przez jakiś czas, ponieważ płyną na fali swojego zwycięstwa nie myśląc o walce.

Ja wcale taki nie jestem. Kocham walczyć. Uprawiam ten sport, ponieważ kocham walczyć i chce to robić tak często jak tylko będę mógł.”

2 thoughts on “Artem Lobov chce się zmierzyć z Cubem Swansonem lub Doo Ho”The Korean Superboy” Choi’em

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.