Arona ma sposób na pokonanie Fedora

 

(foto: pridefc.com)

By pokonać Fedoa musisz być ciągle w ruchu, bo jak wzrok Fedora Cię dosięgnie to od razu jesteś trafiony i nie zdążysz nic na to poradzić. By go wyprzedzać musisz być piekielnie szybki. Musisz pracować nad jiu-jitsu i szybkością. To jest sposób na pokonanie Fedora

Powiedział Ricardo Arona, który obecnie leczy kontuzję kolana. Słowa Brazylijczyka trzeba brać na poważnie, bo sam był bardzo bliski pokonania Fedora w walce na zasadach organizacji Rings, która niedawno po latach zorganizowała kolejną galę.

14 thoughts on “Arona ma sposób na pokonanie Fedora

  1. Fedor nie walczy z najlepszymi, więc nie podnieca mnie to że cały czas wygrywa. Obecnie czołówka światowych ciężkich jest w UFC. Pokonaniem Werduma czy Overeema Fedor nie zamknie jap hejtersom. Pokonanie Velasqueza, Dos Santosa, Carwina i oczywiście Lesnara dopiera by pozwoliło powiedzieć że Fedor to niekwestionowany król wagi ciężkiej na świecie.

  2. Mam dokładnie takie samo zdanie na ten temat i choć bardzo lubię tego zawodnika za to że walczy inteligentnie oraz że jest skromnym i normalnym gościem to wydaje mi się że skoro taki Rogers był bardzo blisko zwycięstwa nad nim i udowodnił że klatka rządzi się innymi prawami niż ring to już taki Lesnar mógłby dać radę. Niestety pewnie nigdy się nie dowiemy czy tytuł niekwestionowanego nr1 na świecie należy się właśnie Fedorowi. Jest on na pewno wybitnym zawodnikiem ale czy najlepszym ever?

  3. Ja tam jakos nie widziąłem żeby mało brakowało by Rogers wygrał z Fedorem , dla mnie to fiodor kontrolował breta cały czas , był lepszy w stujce , w parterze i łatwo sprowadzał go do parteru. Moim zdaniem fedor zniszczył by lesnara , lesnar miał duze problemy z dziadkiem couturem , nie było wcale widac jakiejś wielkiej różnicy sił , dziadek couture cisnoł go do klatki kiedy chciał i jak chciał.
    Fedor walczył z najlepszymi , nog ,crocop , hearing , arlovski , sylvia ? uważacie ze to słabi przeciwnicy ?

  4. podniecacie sie lesnarem a tak naprawde to wygral jedna wazna walke nie ma co porownywac zawodnikow wedlug mnie nic nie da sie przewidziec trzeba by bylo zorgarnizowac taka walke 😉
    a co do tego czy fedor jest mistrzem nie mam watpliwosci pokonujac cro copa nogueire arlovskiego i reszte swiatowej czolowki udowodnil to.
    a i pozdrawiam tych ktorzy twierdza ze lesnar z „kut**sem” na klacie jest najlepszy w hw 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *