Arnold Allen vs. Dan Hooker i Gunnar Nelson vs. Claudio Silva na UFC Fight Night 204

Nowozelandczyk wraca do dywizji piórkowej na marcowym evencie.

Organizacja UFC poinformowała, że podczas gali UFC Fight Night 204 Dan Hooker (21-11, 11-7 w UFC, #8 w rankingu UFC wagi lekkiej) powróci do rywalizacji w limicie 145 funtów, Nowozelandczyk podejmie Arnolda Allena (17-1, 8-0 w UFC, #7 w rankingu UFC wagi piórkowej). Do karty walk dodano także pojedynek Gunnara Nelsona (17-5-1, 8-5 w UFC) z Claudio Silvą (14-3, 5-2 w UFC) w wadze półśredniej.

Allen ma na koncie osiem wygranych w oktagonie UFC jednak w ostatnim czasie nie toczy pojedynków zbyt często. W zeszłym roku walczył raz, w kwietniu decyzją sędziów pokonał Sodiqa Yusuffa.

Hooker wraca do kategorii piórkowej po dwunastu walkach w dywizji lekkiej. W ostatnich czterech bojach Dan zanotował tylko jedno zwycięstwo – na UFC 266 wypunktował Nasrata Haqparasta. Po tym starciu 31-latek szybko wrócił do klatki podejmując walkę z Islamem Makhachevem na UFC 267, ten pojedynek przegrał przez poddanie w I rundzie.

Gala UFC Fight Night 204 odbędzie się 19 marca w Londynie, w walce wieczoru Alexander Volkov zmierzy się z Tomem Aspinallem w dywizji ciężkiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *