Armia Fight Night Special Edition: Sylwia Maksym vs Klaudia Syguła

Sylwia Maksym (0-0) podzieli klatkę Armia Fight Night z Klaudią Sygułą (0-1) na Specjalnej Edycji gali!

Kolejny pojedynek pań na karcie walk AFN Special Edition! Przechodząca z boksu do MMA, dwukrotna Mistrzyni Polski i dwukrotna Wicemistrzyni Polski w boksie zawodowym, reprezentantka klubu Berserker’s Szczecin Sylwia Maksym skrzyżuje rękawice z zawodniczką Ankos MMA, wcześniej trenującą w klubie Shark Top Team – Klaudią Sygułą. Sylwia do debiutu w  MMA przygotowuje się pod okiem Marcina Parchety i Michała „Sztangi” Fijałka. Jej przeciwniczka z Łodzi  ma na swoim koncie ma Mistrzostwo Polski w amatorskim MMA, wice Mistrzostwo Europy w amatorskim MMA oraz udział w Mistrzostwach Świata w Bahrajnie. Walczyła również na gali Wotore 2 w maju 2020 roku, wówczas w pierwszej rundzie pokonała Karolinę Sobek. Podczas ostatniej edycji gali AFN  w styczniu tego roku zawodniczki spotkały się ponownie walcząc w formule MMA – w zawodowym debiucie Syguła musiała uznać wyższość swojej rywalki.  W przeszłości trenowała z takimi zawodniczkami jak Karolina Kowalkiewicz, Karolina Owczarz i Anita Bekus.

Zdaje się, że Klaudia Syguła jest mocno zdeterminowana po ostatnim pojedynku, aby wyrównać swój zawodowy rekord.  Sylwia Maksym również chciałaby jak najlepiej zaprezentować się debiutując w klatce MMA. Zapowiada się zatem niezwykle emocjonujące starcie!

O tym, która z pań wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku przekonamy się już 8 maja!

O gali Armia Fight Night Special Edition

Kolejna – specjalna edycja gali Armia Fight Night odbędzie się 8 maja. Kibice będą mogli obejrzeć wydarzenie na antenie TVP SPORT. Od 2017 roku odbywają się wyjątkowe gale AFN z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego. Organizacja od samego początku zwróciła uwagę całej, sportowej Polski. Dziewięć poprzednich edycji nie zawiodło oczekiwań wymagających kibiców na naszym krajowym podwórku. Również tym razem fani sportów walki mogą liczyć na wielkie zestawienia! W klatce MMA z najlepszymi zawodnikami w kraju zmierzą się reprezentanci sił zbrojnych Wojska Polskiego. Co organizacja przygotowała dla swoich kibiców na specjalną edycję? O tym dowiemy się już wkrótce. Gala organizowana przy współpracy federacji Armia Fight Night z 18 Dywizją Zmechanizowaną Wojska Polskiego na czele z gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *