Armia Fight Night Special Edition: Patryk Dubiela vs Michał Krystman

Szeregowy Michał Krystman (0-0) w zawodowym debiucie zmierzy się z Patrykiem Dubielą (2-0) na gali Armia Fight Night Special Edition!

Michał Krystman w zawodowym debiucie zostanie przywitany w klatce przez Patryka Dubielę. Reprezentant Warszawskiego Centrum Atletyki i Uniq Fight Club jest zdobywcą Pucharu Europy K1. Jest także sparing partnerem Daniela Omielańczuk oraz mistrza UFC – Jana Błachowicza. Krystmana mogliśmy podziwiać podczas gali Armia Fight Night z numerem 6, skrzyżował wówczas rękawice w walce amatorskiej z Pawłem Bińkowskim – pojedynek ten wygrał w 34 sekundy.

Jego rywalem na Specjalnej Edycji gali Armia Fight Night będzie Patryk Dubiela.  Łodzianin wyraźnie zaznaczył swoją obecność w organizacji Armia Fight Night w styczniu tego roku, kiedy to w zaledwie 56 sekund rozprawił się ze swoim rywalem – Tomaszem Kolcunem. Wcześniej mogliśmy go zobaczyć na 5 edycji gali Opolscy Wojownicy w listopadzie 2020 roku – wówczas efektownie pokonał trójkątem nogami Dawida Ćwika. Dubiela miał zawalczyć pierwotnie z Michałem Krystmanem na gali AFN z numerem 9, jednak jego przeciwnika z gry wyeliminowała kontuzja. Według słynnego polskiego powiedzenia: „Co się odwlecze to nie uciecze…”

Dlatego właśnie to z Michałem Krystmanem skrzyżuje rękawice Patryk Dubiela podczas gali Armia Fight Night Special Edition.

O tym, w jaki sposób Dubiela przywita debiutanta w klatce AFN dowiemy się 8 maja.

O gali Armia Fight Night Special Edition

Kolejna – specjalna edycja gali Armia Fight Night odbędzie się 8 maja. Kibice będą mogli obejrzeć wydarzenie na antenie TVP SPORT. Od 2017 roku odbywają się wyjątkowe gale AFN z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego. Organizacja od samego początku zwróciła uwagę całej, sportowej Polski. Dziewięć poprzednich edycji nie zawiodło oczekiwań wymagających kibiców na naszym krajowym podwórku. Również tym razem fani sportów walki mogą liczyć na wielkie zestawienia! W klatce MMA z najlepszymi zawodnikami w kraju zmierzą się reprezentanci sił zbrojnych Wojska Polskiego. Co organizacja przygotowała dla swoich kibiców na specjalną edycję? O tym dowiemy się już wkrótce. Gala organizowana przy współpracy federacji Armia Fight Night z 18 Dywizją Zmechanizowaną Wojska Polskiego na czele z gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *