Armia Fight Night 11 – BITWA O NIEPODLEGŁOŚĆ

Jedenasta edycja gali Armia Fight Night – Bitwa o Niepodległość odbędzie się 5 listopada w Łodzi. Kibice będą mogli oglądać to sportowe widowisko na antenie TVP Sport.

Dziesięć poprzednich edycji – w tym jedna Edycja Specjalna – nie zawiodły oczekiwań wymagających kibiców – również tym razem fani sportów walki mogą liczyć na mocne sportowe zestawienia.

Na szczycie karty walk, która łącznie liczy 10 pojedynków i która po brzegi wypełniona jest bezdyskusyjnie wartymi uwagi nazwiskami, znajdziemy dwa niezwykle elektryzujące starcia o mistrzowskie szable organizacji.

„Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.” W listopadzie 1918 roku, po 123 latach nieobecności na mapach politycznych Europy Polska odzyskała niepodległość. Gala będzie poświęcona ku upamiętnieniu rocznicy odzyskania suwerenności kraju.

Nazwiska bohaterów tego wydarzenia organizacja będzie odsłaniać niebawem. Zachęcamy do śledzenia mediów społecznościowych Armia FightNight oraz wspólnego oglądania jedenastej edycji gali.

Gala organizowana przy współpracy organizacji Armia FightNight z 18 Dywizją Zmechanizowaną Wojska Polskiego na czele z gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *