Arkadiusz Wrzosek zawalczy w rewanżu z Badrem Hari na gali GLORY 80

GLORY ogłosiło dzisiaj, że legenda wagi ciężkiej, Badr Hari podpisał z organizacją wieloletni kontrakt, a w kolejnej walce zmierzy się w rewanżu z Arkadiuszem Wrzoskiem na gali GLORY 80.

Badr Hari (106-16, 92 KO), który rozpocznie 2022 rok tą walką, będzie dążył do zakończenia złej passy trzech przegranych walk, z których każdą przegrywał nagłymi skończeniami.

Hari będzie miał szansę pomścić swoją ostatnią porażkę, kiedy zmierzy się z perspektywicznym Arkiem Wrzoskiem (14-5, 9 KO) na gali GLORY 80 w Trixxo Arena w Hasselt, w Belgii zaplanowanej na 19 marca.

Pierwsza walka pomiędzy tymi dwoma zawodnikami odbyła się we wrześniu na GLORY 78. Hari dominował na początku walki, zdobywając trzy knockdowny w pierwszych dwóch rundach. Jednakże, będąc na skraju porażki, Wrzosek znokautował Hariego w połowie drugiej rundy kopnięciem na głowę. To zakończenie dało Wrzoskowi wyróżnienie Nokautu Roku 2021 i jest powszechnie uważane za jeden z największych powrotów w historii sportów walki.

„Jesteśmy dumni, że przedłużyliśmy kontrakt z Badrem Hari i dajemy fanom walkę i rewanż, o który prosili od miesięcy” – powiedział wiceprezes wykonawczy GLORY Scott Rudmann. „Zarówno Arek Wrzosek jak i Hari mają wiele na szali w tej walce i zapowiada się ona na niezapomnianą”.

GLORY 80 będzie powrotem GLORY do Belgii od czasu GLORY 39 Brussels w 2017 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *